Меню

Беру участь! Новий твір!

Букнет Беру участь! Новий твір!

Беру участь! Новий твір!

Вітаю! Дорогоцінні читачі, шановні колеги, я довго вагалася брати участь у “Сучасний Шерлок”, чи ні. Звісно, як автор, то з нетерпінням чекала, бодай одного, конкурсу. Проте, тема – детектив, для мене на одному рівні складності, що й програмне забезпечення. (–_ –)/  Отож, вже запаслася терпінням до наступного турніру – “навантаж мізки на замовлення”. Та, на моє щастя, чи то біду..спустилася пишна, підступна, кровожерлива муза, що захотіла помурдувати героїв, а з ними і читачів! Бу-га-га! Так родився – “Цитриновий поцілунок”.

  Анотація:

У місті з’являється серійник, що вбиває впливових чоловіків залишаючи на місці злочину цифру та цитриновий поцілунок. Підозри падають на жінку. Проте, чи дійсно це так? Хто вона? Скількох трупів залишить кривдник? Для чого все робить? Має спільників? Саме це повинен вияснити слідчий, відомий на прізвисько – Габон. Та, чи вдасться йому впіймати убивцю? І, що не так у цій історії?

 

( Твір буде повністю завершений у середу 14-го)

Оригінал статті на litnet.com: Беру участь! Новий твір!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення