Бенксі створив графіті на стінах в’язниці, у якій сидів Оскар Вайльд

Бенксі створив графіті на стінах в’язниці, у якій сидів Оскар Вайльд

Вуличний хужожник Бенксі створив нове графіті на стіні занедбаної в’язниці у Редінгу в англійському графстві Беркшир. Автор зобразив в’язня, що спускається по простирадлах, прив’язаних до друкарської машинки. Художник підтвердив, що це його робота.

 

За інформацією ВВС, імовірно на малюнку зображений письменник Оскар Вайльд, який відбував термін у Редінгській в’язниці з 1895-го по 1897-ий рік. У в’язницю він потрапив за звинуваченням в аморальності через інтимний зв’язок з лордом Альфредом Дугласом. Після звільнення поет написав «Баладу Редінгської в’язниці», яка стала одним з найвідоміших його творів.

Свою роботу Бенксі назвав Create Escape ( «Здійснюючи втечу»). В опублікованому ролику докладно показаний процес створення графіті.

  

У відео художник використовує музику та кадри з передачі The Joy of Painting (Радість живопису) американського живописця Боба Росса, коментарями якого супроводжується створення графіті.

 

Зауважимо, Редінгська в’язниця перебуває в занедбаному стані з 2013 року. У 2019-му уряд виставив її на продаж, однак згодом угоду розірвали. Влада міста заявила, що сподівається перетворити будівлю на центр мистецтв.

 

Експерт з творчості Бенксі та проректор Університету мистецтв Борнмута, професор Пол Гоф заявив, що це графіті може бути коментарем щодо потенційного використання в’язниці в якості мистецького комплексу.

 

Нагадаємо, в Україні започаткували журнал про сучасне мистецтво Your Art.

 

Фото: bbc.com

Оригінал статті на Suspilne: Бенксі створив графіті на стінах в’язниці, у якій сидів Оскар Вайльд

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"