Меню

Безкоштовно у процесі))

Букнет Безкоштовно у процесі))

Безкоштовно у процесі))

У ритмі темряви

Ця книга змусить битися ваші серця у ритмі темряви…його темряви

Між двох вогнів…двох братів…

          

Анотація до книги “У ритмі темряви ”

Одного разу всі мої плани летять шкереберть, як не намагаюся все виправити, адже у моє життя вривається він — привид минулого… Зухвалий та абсолютно безсердечний, той, хто тягне танцювати з ним смертельний танець у ритмі темряви… І я точно знаю, якщо бодай на мить дозволю показати слабкість, як він знищить мене. Тож залишається одне — триматися, з останніх сил… Між двох вогнів. Між двох братів. Одне серце…

 

Цитати:

Важко тримати оборону, коли ворог спокушає темними бажаннями закручуючи у танці власного ритму темряви.

***

Фіалково-чорні очі такі глибокі, холодні, зовсім чужі. Колись вони були не такими. Колись вони дивилися так само глибоко й пестили мене подумки. Але тепер…все змінилося.

У нас війна за ритм серця у темряві.

***

Виноград змішується з бузковим і ось я танцюю тільки для нього. Очі в очі. Наче ми одні у цій клятій кімнаті, наче ми у минулому… Торкаюся своїх грудей й веду долонями вниз. Погляд Веласкеса дивний, у ньому змішується буря та спокій, вогонь та холод, світло й темрява.

Сонце у чорній дірі…

Сонце, котре ніяк не згасне.

Він саме такий, принаймні так думає сп’янілий мозок.

Пісня все ніяк не закінчиться, але я й не хочу. Мені подобається відчувати її ритм й все глибше тонути у його пітьмі. Він заборонений гріх. Мій власний гріх, який я ненавиджу, але зараз..Зараз я його бажаю понад усе.

Оригінал статті на booknet.com: Безкоштовно у процесі))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення