БарбІ РедагуЄться! Запрошую до прочитання!))

БарбІ РедагуЄться! Запрошую до прочитання!))

БарбІ РедагуЄться! Запрошую до прочитання!))

Привіт всім! Я вирішила відредагувати один зі своїх перших СЛР на букнеті, роман “Барбі”, тому що сюжетно він мені дуже подобається, а от технічно…)) З технічного боку він доволі сильно відставав від моїх останніх СЛР….))

Тому від сьогодні два рази на день я буду поповнювати роман новими(старими переробленими) розділами і тепер якість має бути вищою =)) 

Тим, хто ще не читав цей роман, пропоную познайомитися з анотацією та обкладинкою(якщо картинку не видно, поновіть сторінку): 

 

 

Анотація до книги “Барбі”

Життя юної Міс “Бровари” розплановано на роки вперед. Ось вже за пару днів вона закінчує виш за модною спеціальністю “Креативний менеджмент” після чого планує одразу ж переїхати до свого коханого бізнесмена-володаря мережі популярних чоловічих барів “BarMEN”, який старший за неї на вісім років. Він обіцяв їй, що як тільки вона отримає освіту, то він розлучиться з своєю дружиною і вони нарешті будуть жити разом. Але не завжди все йде за планом… Коханий натякає, що поки що Барбі надто молода для одруження, та й дітям ще потрібен батько… Що ж зробить Барбі і який шлях обере? Читайте вже сьогодні. =)) 

 

 

Буду дуже вдячна за коментарі і зворотній зв’язок, бо цей роман для мене дуже особливий =))) Дякую! Запрошую почитати “Барбі” прямо зараз!

А ще нагадую, що нещодавно почала роман-історію без награних хепі-ендів, історію про справжню ціну щастя, про вибір та реальне життя… Історія про жорстоку реальність, де кожен з героїв в кінці-кінців буде і переможцем, і програвшим, бо вигравши в “вірті”, він програє в “реалі”, і навпаки, вигравши в “реалі”, він програє в “вірті”…

Скріни переписок прямо в главах! І війна, в якій нема переможців….

Читай роман “Вісім бажань” прямо зараз!

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: БарбІ РедагуЄться! Запрошую до прочитання!))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"