Байкери! Блогер! Куколка! Пай-фармацевт!

Байкери! Блогер! Куколка! Пай-фармацевт!

Байкери! Блогер! Куколка! Пай-фармацевт!

Привіт по той бік екрану)))

Життя завжди любить припідносити сюрпризи для нас❤️

У цьому циклі книг якраз описуються такі “сюрпризи”, які тісно переплетені з коханням, гумором та еротикою!

У книгах є неординарна героїня – Домініка. Вона із глибокою душею,яка прагне вдосконалення та знайти справжнє кохання й доля подарує їй цей шанс, та до кінцевої точки вона йде тернистим шляхом.

Ден – байкер з досконалим тілом та рідкісними очима кольору вугілля, якого доля та різноманітні випадки змушують змінитися й переосмислити своє життя. У нього виникають стосунки із пай-фармацевтом – Домінікою, але як потім виявляється вона не така й “пай”, як може здатись на перший погляд!

Еммі – загадкова дівчина із Брайтона (Англія) з татуюванням квітів волошки, яка зуміла не на жарт зацікавити Дена у його студентські роки. Та що у кінцевому результаті…? 

Ромка – блогер із народу з відкритим серцем та душею. Він не прагнув стосунків та не шукав кохання, але доля вирішила по-іншому…

Іра –  “загоріла” подружка Домініки, з якою вони ходять в один танцювальний клуб. Вона вибухова штучка і майбутня зірка інстаграму! Але це у її планах, які вона мусить втілити у реальність! Але з дівочим ентузіазмом, гострим язичком та любов’ю до пригод –  це як “два пальці об асфальт”!!!

Андрій – найкращий друг Дена, який завжди прийде йому на допомогу, та от одна дівчина змусить його добряче понервуватись й поп”є “богатирської кровушки”!

З головними героями ви зможете ознайомитись у трилогії

1 – Справжня Підставна Любов

У тексті є:
гумор сильна героїня і красавчик, байкери и почуття, самовдосконалення і кохання

2 – Договір із блогером / Оголити ДУШУ Життя без МАСОК

У тексті є:
дуже відверто, блогер і неординарна героїня, гумор_перегони_кохання

3 – Моя Волошка

У тексті є:
повернення_до_минулого, гумор і кохання, байкер і гримуча суміш

P.S Без читачів я просто автор, а з вами Я є Я

❤.❤.❤.

Ваша Міка Стів

Оригінал статті на Букнет: Байкери! Блогер! Куколка! Пай-фармацевт!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"