А яка психотерапія можлива у селі?

А яка психотерапія можлива у селі?

А яка психотерапія можлива у селі?

Доброго вечора!
На годиннику вечір неділі, а це означає, що книга “Психолог особистого призначення” поповнилася новим розділом.
Запрошую!

Уривок

Після смачного сніданку Вероніка з дитиною в слінгу поралася по господарству. З Дмитром я врешті познайомилася, але він виявився точнісінько таким, як я його уявляла: худорлявий, простий, сільський хлопець. Таких в селах хоч відбавляй. Розумію, що вони одружилися через дитину, але все ж я помітила закоханий погляд, який він раз по раз кидав на свою дружину.
«Він кохає її» — була впевнена.
Проте точно знала, що Вероніка ніколи би на такому не одружилася, якби не залетіла.

— Які плани? — запитав мене дядько Борис, який саме пив кисле молоко з великого кухля.
Плани? Єдине, що хотіла – ніколи не повертатися в Рівне, бо ж хто захистить мене від тирана-чоловіка?!
— Ніяких. Може Вам що допомогти потрібно?
— А мо й потрібно, — – він хитро посміхнувся.
І вже через мить маленька Елі носилася по просторому подвір’ї з маленькою собачкою Бобі, а я з лопатою відкидала у хліві гній.
— Дочка з дитиною, Дмитро працює, а я сам не можу. Легені, — винувато промовив.
— Та нічого, дядьку, — сказала з натягнутою посмішкою.
Гній з-під корови виявився для мене ще тим випробуванням. Суть процесу була в тому, щоб з пустого хліва, бо ж корови пішли на пасовисько, викидати гній через маленьке віконечко в стіні. Чим більше набираєш коров’ячого гімна в лопату, тим більше його сморід розносився хлівом і тим більше мені здавалося, що я вся ним просочуюсь.

Читати далі 
 

Оригінал статті на Букнет: А яка психотерапія можлива у селі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"