А що сьогодні станеться…. ;)

А що сьогодні станеться…. ;)

А що сьогодні станеться…. 😉

Друзі, так вже сталося, що “Академії відступників” я приділяю значно менше уваги, ніж іншим книжкам, але в мене склалося стійке враження, що це саме той випадок, коли краще не чіпати, щоб не нашкодити)

– Ріно, у нас проблеми! – Голос супутника був незвично схвильований, не кажучи вже про те, що раніше Дарій ніколи не видавав себе. Погляди всіх присутніх звернулися до нього, і застигли здивовано – у місці, де до нашийника кріпився артефакт, утворилася вирва. З кожною секундою вона зростала. Не пам’ятаючи себе від страху, Ріна схопилася руками за нашийник і спробувала розстебнути чи стягнути його, але той не піддавався.

– Я не можу нічого зробити! – у паніці закричала вона, відчуваючи, як її пальці провалюються у невідомий портал.

– Відійди, інакше й тебе засмокче! – закричав Дарій, хитаючи головою, але дівчина тільки сильніше стиснула руки.

– Ріно! – Глосс першим кинувся до гели, розуміючи, що ще трохи, і їх разом із псом поглине портал. Обриси пари танули, і через секунду вони зникли, як і сама вирва. Куратор тільки схопив пальцями порожнечу, не розуміючи, як таке може статися. Він був розлючений, і очі палахкотіли гнівом, коли чоловік обернувся до учнів і прогарчав: – Що, до демонів, тут відбувається?!

Відповіддю йому була тиша, яку наважилася порушити лише Лукреція. Стримано поправивши окуляри, вона припустила:

– Схоже, щойно вперше в історії Ашхема комусь вдалося викрасти одного з учнів.

Оригінал статті на Букнет: А що сьогодні станеться…. ;)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"