А ви любите містичні історії?

А ви любите містичні історії?

А ви любите містичні історії?

Четверо людей, які досі були знайомі лише віртуально, завдяки своєму хоббі – літературній творчості. Знаменита модель, у котрої немає відбою від шанувальників; “сіра мишка”-екскурсовод, яка переживає родинну кризу; фітнес-тренер, що мріє стати новим Стівеном Кінгом; студент-майбутній авіатор, невиправний романтик і фантазер…

Але у вечірніх сутінках на дорозі з’явилася постать дівчини з піднятою рукою… Тут і починаються небезпечні пригоди для героїв моєї нової історії “Холодні ночі, теплі дні”

Ця історія – цілковито незапланована і спонтанна. Вона розсунула ліктями чергу моїх книг, що чемно очікували, поки в мене дійдуть руки до їх написання і сказала: “Я нічого не знаю, мені конче потрібно народитися просто зараз”.

Таке часом  трапляється в мене восени))

Я не буду традиційно припрошувати вас ставити зірочки, додавати книгу в бібліотеки та писати коментарі. Зрештою, все це справа добровільна. Але якщо вам хочеться підтримати автора і допомогти підвищити рейтинг історії, котра привернула вашу увагу, буду дуже вдячна за будь-який із цих “жестів доброї волі”.

Всім бажаю теплої і сонячної осені! А також дарую знижку на ще одну мою містичну історію – роман “Містянка”. Тільки сьогодні до кінця дня цю завершену книгу можна придбати зі знижкою 25% – усього за 29 грн!

Оригінал статті на Букнет: А ви любите містичні історії?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"