Ах ти ж! Забула кому! Не соромно тобі?!

Ах ти ж! Забула кому! Не соромно тобі?!

Ах ти ж! Забула кому! Не соромно тобі?!

По-перше, доброго дня, брати і сестри мої. Мою таїну безсоромно розгадала Кацедан Олеся, шоколадка для неї не проста а золота) уже їде) По-друге, мені дуже подобається вести блог, і мені здається це любов) не знаю може я комусь набридаю своїми можливо безкорисними блогами. Та я буду хорошою дівчинкою, і буду набридати щодня)0) А по-третє, як можна побачити із заголовку ми будемо говорити про коми. Ні я не буду казати вам в яких випадках вона ставиться а в яких ні. Я скажу про те що мені часто це. Так от, хочу сказати, точніше процитувати, що кома не головне у творі.”Не перевіряй це на коми, хіба значать вони щось якощо ти поставив крапку?…” І правда, хіба є сенс у пропущених комах коли уже стоїть крапка? Я не кажу що коми – це зло) Просто не потрбно лити на когось грязюку, тільки тому, що він або вона забули кому. Якщо твір хороший, то ви не звернете уваги ні на які коми)))) Ну а на цьому поки що все. Напишіть, чи критикували вас за коми? Мене тільки реальному житті) Саме тому мій асистент-секретар Містер Пінгвінчик редагує тексти, і навіть зараз мене сварить)0) А ще, вдається мені вести блоги? Чи не потрібно?)) Щастя вам.

Оригінал статті на Букнет: Ах ти ж! Забула кому! Не соромно тобі?!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

❤️❤️❤️новинка❤️❤️❤️

Кохані,

Кортить вже поділитися з вами новинкою. Дату поки не оголошую, але найближчим часом стартуємо.

Отже,

жанр: еротика, сучасний любовний роман

#різниця у віці

#владний герой

#одержима пристрасть

#брудні таємниці

#героїня

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"