Арт-знайомство з Професором!

Арт-знайомство з Професором!

Арт-знайомство з Професором!

Усім привіт! Сьогодні хочу познайомити вас із Професором, головним героєм книги “Професор і Дерево Життя”. Сподіваюсь, що моя задумка хоч трохи співпаде із баченням читачів. Таким я уявляла його з самого початку. А як ви гадаєте: Професор схожий на археолога і борця з химерним світом Затінку?

Професор складав свої папери у портфель. На ньому чудово сидів темно-синій костюм, який він завжди одягав на лекції. Він з байдужістю відносився до одягу, але хотів слугувати хорошим прикладом для студентів. З цієї ж причини й носив окуляри. Вони додавали йому кілька років і краплину солідності. Очі його мали сіро-зелений колір, а шкіру навколо них порізали неглибокі, але помітні зморшки. Заполонили вони і високе чоло. В тридцять шість років він мав вигляд молодого красивого чоловіка, що пережив уже не одну біду. Тонкі вуста завжди світились сумною, проте доброзичливою посмішкою. Професор мав русяве волосся, яке на сонці грало золотавим блиском.

Пишіть свої відгуки, будь ласка. Мені цікаво знати думку тих, хто читав. Може ви уявляли Професора зовсім інакше? Гадаю, що у кожного в думках народився свій неповторний образ героя.

На черзі арти для інших персонажів. Пропоную ввімкнути інтуїцію на повну і вгадати хто наступний)))

Дякую за увагу! Гарного вечора!

Оригінал статті на Букнет: Арт-знайомство з Професором!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"