Арт-знайомство з Професором!

Арт-знайомство з Професором!

Арт-знайомство з Професором!

Усім привіт! Сьогодні хочу познайомити вас із Професором, головним героєм книги “Професор і Дерево Життя”. Сподіваюсь, що моя задумка хоч трохи співпаде із баченням читачів. Таким я уявляла його з самого початку. А як ви гадаєте: Професор схожий на археолога і борця з химерним світом Затінку?

Професор складав свої папери у портфель. На ньому чудово сидів темно-синій костюм, який він завжди одягав на лекції. Він з байдужістю відносився до одягу, але хотів слугувати хорошим прикладом для студентів. З цієї ж причини й носив окуляри. Вони додавали йому кілька років і краплину солідності. Очі його мали сіро-зелений колір, а шкіру навколо них порізали неглибокі, але помітні зморшки. Заполонили вони і високе чоло. В тридцять шість років він мав вигляд молодого красивого чоловіка, що пережив уже не одну біду. Тонкі вуста завжди світились сумною, проте доброзичливою посмішкою. Професор мав русяве волосся, яке на сонці грало золотавим блиском.

Пишіть свої відгуки, будь ласка. Мені цікаво знати думку тих, хто читав. Може ви уявляли Професора зовсім інакше? Гадаю, що у кожного в думках народився свій неповторний образ героя.

На черзі арти для інших персонажів. Пропоную ввімкнути інтуїцію на повну і вгадати хто наступний)))

Дякую за увагу! Гарного вечора!

Оригінал статті на Букнет: Арт-знайомство з Професором!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Святкові промокоди!

Привіт, мої любі дівчата! Напередодні жіночого свята весни свої промокоди дарують відразу три любовних романи!

 Сьогодні розіграємо чотири промокоди до найромантичнішої історії кохання «До нестями»!

Три промокоди

Реальність чи видумка?

Читаю блоги і помічаю,  всі щось продають,  всі щось пропонують.  А я хочу просто поговорити.  От стільки  вже перечитала любовних історій,  що не злічити,  навіть свою написала))  а все задаюся питанням:

У Шепетівці встановили меморіальну дошку Лесі Українці

У місті Шепетівка Хмельницької області до 150-річчя з дня народження Лесі Українки відкрили меморіальну дошку письменниці. Про це йдеться на сторінці міської ради Шепетівки у фейсбуці.

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"