Меню

Анти. Збірка химерних оповідань

Букнет Анти. Збірка химерних оповідань

Анти. Збірка химерних оповідань

Зазвичай я пишу позитивні історії. Зі шкільних часів закріпилася думка, що в нашій українській літературі замало пригодницьких книг, а тому я вирішила посприяти змінам. Я прихильниця карколомних подій та сюжетних викрутасів, і пригоди є майже у всіх моїх історіях.

Але інколи в мені прокидається таке собі альтер-его. Це дехто похмурий, песимістичний, часом навіть злий. Звір, який бачить цей світ інакше, можливо, його бачення правдивіше за моє. Він пише власні історії, які неможливо замо́вчати, сховати до шухляди та замкнути на ключ: їхній ґвалт не заглушити. Темні історії наполегливіші за світлі. І як би я не прагнула приховати їх, щоб ніхто не знав, з-під чийого пера вони вийшли, звір цього не допустить.

А тому я презентую збірку «Анти».

Кілька цитат:

1.

Ти ніколи не знаєш, скільки триватиме бій. 
Ти щоночі віддаєш себе, вичавлюєш залишки витримки й сил, без надії сподіваючись, що цього разу подолаєш їх до світанку. Що цього разу вони більше не повернуться. Що цього разу ти нарешті переможеш.
Але прокидаючись від важкого сну, ти зустрічаєш похмурий ранок, і втомлені очі людей переслідують твою спину, куди б ти не пішов. 

2.

Їхній вимір — то світ в Антисоціумі. Цей викривлений світ живе за власними законами.

 

3.

Часом я задаюся питанням: що породжує жорстокість? Що викликає те п’янке відчуття порушення рівноваги, коли ось-ось впадеш у прірву, але ще балансуєш, стоїш, дивишся униз, бачиш там себе, а в голові виникає ковзка думка, що це твій шлях? Ти народжений бути вільним чи бути рабом своїх бажань? 

 

 

Додавайте до бібліотеки, якщо зацікавилися, або ж підписуйтеся на автора, щоб відстежувати оновлення.

Оригінал статті на litnet.com: Анти. Збірка химерних оповідань

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення