Меню

Анонс. Історія якудзи

Букнет Анонс. Історія якудзи

Анонс. Історія якудзи

Вітаю, шановні літнетівці) Хочу поділитися роздумами і новинами) 

Про що ж вона? Це сучасна молодіжна проза з елементами кримінальної історії, детективу і драми. Дія відбувається в Японії і зачіпає таку мафіозну структуру як якудза. Ідея  зародилася від перегляду відеокліпу Yamazaki – Bang Yongguk і втілення мало трохи інший вигляд, аніж буде представлене тут. Але я настільки пишаюся цією історією, вона настільки влучна у своєму філософському змісті, що я вирішила дати їй другий шанс у новому форматі. Переклад здійснюється з російської мови, тому заздалегідь прошу вибачення, коли яке слово різатиме вам слух.
 

Анотація

Ямазакі — найбільший синдикат якудза, що базується в Токіо і тримає під контролем увесь бізнес міста. Донька кумітьо (боса) знана у школі під гордим прізвиськом Її Снігова Високість. Чи вдасться шкільному хулігану розтопити її серце і стати членом родини, яку зневажає всім серцем?

 

Графік викладки навряд буде, бо я поки не можу спрогнозувати темп роботи, але зазвичай я послідовна у своїх справах і не люблю затягувати. Обкладинка готується, текст готується, і ви, любі читачі, теж готуйтеся, якщо зацікавилися) Підписуйтеся на автора, щоб не пропустити початок публікації)

Ах да, рейтинг буде 18+, але не через сцени інтимного характеру, яких там немає. Я б поставила 16+, якби це було можливо, бо все ж попередити про деякі брутальні сцени необхідно. 

Застереження: текст не виправдовує жодні насильницькі дії, а висловлює думку, що світ не є чорно-білим, а мотивація і пріорітети можуть схилити до непередбачуваних вчинків і вибору. 

Оригінал статті на litnet.com: Анонс. Історія якудзи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення