Анонс “Ти Належиш Іншому”

Анонс “Ти Належиш Іншому”

Анонс “Ти Належиш Іншому”

Привіт мої любі читачі і читачки. Дуже рада повідомити про анонс нової книги, яка буде наступною в циклі, після книги: “Ти Належиш Мені ” . 

Можлива підписка, так як я отримала статус комерційного автора і не вважаю соромом, отримувати невелику винагороду за свої старання.

Анонс книги відбудеться 6 лютого 2021 року. 

Обкладинка:

Анотація:

“Чи можливо юній, чистій та справжній дівчині, не зіпсованій розкішшю, та блиском коштовностей, залишитись такою ж, після зустрічі з тим, хто є породженням всіх смертних гріхів? Пройти тернистий шлях злету і падінь, щирого кохання та дикого болю, поставивши на кін свою душу, взявши за мету вижити будь-якою ціною. Чи зможе відпустити його, розуміючи, що темрява, яку він приніс у її життя поглине обох, якщо вона не зупиниться? Чи зможе вона відродитись як фенікс з попелу, пробачити все і стати його янголом, врятувавши від смерті, яка як тінь слідує за ним? І якою буде ціна, за її відчайдушне кохання?”

 

Оригінал статті на Букнет: Анонс “Ти Належиш Іншому”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"