Меню

Анонс романів)))

Букнет Анонс романів)))

Анонс романів)))

Мої любі читачі)))

Всіх люблю та обнімаю =*

 

 

“КОХАНКА”

Анотація:

Після першого невдалого шлюбу я вже думала, що просто не здатна кохати. Ніби вже є і власний бізнес, і спокійне життя. Однак немає найголовнішого – родини. 
Лише одна зустріч з моїм першим коханням, і я просто втратила голову. Мені довелося стати Коханкою, аби бути з ним поряд. Але ж я занадто добре знала, як це руйнує родину. Всі навколо кажуть, що він зі мною лише через гроші, проте я не вірю. 
Я заплуталася. Особливо тепер, коли в моєму житті з’явився Дмитро. Здається, що цього разу все по-справжньому. Та чи зможу я зробити правильний вибір?

БУКТРЕЙЛЕР

 

“ТРОЯНДА ДЛЯ ЕЛІССИ”

Анотація:

Елісса втратила свою родину, знайшовши розраду лише в квітах. Особливо її притягували троянди. Поступово життя увійшло в нормальний ритм. Проте все змінив один вчинок. 
Ігор ніколи й ні в чому не мав потреби. Однак один вечір перевернув його життя. Він сів п’яним за кермо та в’їхав в будинок Елісси. Та цього разу відкупитися грошими не вийде, адже дівчина не з простих.
Та чи зможуть вони знайти спільну мову? Адже ці два світи ще ніколи не були так близько…

БУКТРЕЙЛЕР

Оригінал статті на booknet.com: Анонс романів)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення