Анонс нової історії від Ксенії Чейз!

Анонс нової історії від Ксенії Чейз!

Анонс нової історії від Ксенії Чейз!

Привіт, мої рідні!

НЕВДАХА В КОСТЮМІ ВІД АРМАНІ

Анотація: Як би ви вчинили, якби вашу найкращу подругу під час святкування дня народження образив незнайомець в костюмі від Армані? Звичайно ж, помстилися. А якщо до цього додати мій незмінний авантюризм та професію “журналіст”, то вийде доволі вибухонебезпечна суміш. Ще й в редакції дали завдання написати статтю в колонку “Кохання не купити”. І як тут не провчити чергового бабія з десятки найбагатших красенів столиці? До речі, забула представитися. Мене звуть Юлія Шеванова. І я та сама “дівчинка під прикриттям”, яка зробить все, щоб стати менеджером по роботі з клієнтами найбільшого в столиці яхт-клубу “Рив’єра”, власником якого і являється наш нахабний незнайомець. Ну що, наш вітряний невдохо, ти готовий до мого “сюрпризу”?

Обкладинка від моєї талановитої чарівниці, подруги та співавторки Стефанії Лін. 

А я нагадую, що в Фейсбуці та Інстаграм продовжується розіграш промокодів на безкоштовне читання моїх двох книг: Кохання за контрактом (8 промокодів) та Розплата за допомогу (5 промокодів). Розіграш відбудеться 22 січня 2021 року о 16.00. Умови дуже прості – зробити репост книги, яку мрієш прочитати. І під постом підписати “Беру участь”. 

Ваша Ксенія Чейз! 

Оригінал статті на Букнет: Анонс нової історії від Ксенії Чейз!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"