Анонс нової книги: “Я – всемогутня”

Анонс нової книги: “Я – всемогутня”

Анонс нової книги: “Я – всемогутня”

Привіт!

“Я – всемогутня” – така її назва. Додаю сюди обкладинку й анотацію, а далі буде ще трохи інформації про книжечку)))

 

Анотація:

Я – всемогутня. Живу спокійним життям людини, яку не турбують такі речі, як екзамени, погані стосунки з однокласниками, невдачі у житті, погана родина чи інші проблеми… у мене все чудово.
Тільки от чомусь одного дня зі мною зв’язалася дивна організація, що хоче від мене чортзна-чого. Вони запевняють, що сили свої я отримала від такого-собі Мага, і я повинна їх застосовувати у благо людства, адже являюся єдиною, хто може їм допомогти…
От лише мене не турбують ніякі проблеми, окрім того, що загрожуватиме моїй сім’ї чи рідним. Якщо я всемогутня, то хіба зобов’язана рятувати всіх і все від негараздів, які не стосуються мене?..

✨✨✨

Загалом, ось така от буде книжечка. Перший розділ з’явиться на Букнеті, думаю, десь через тиждень. Дуже сподіваюся, що я зможу подати твір на конкурс (вперше за довгий час буду брати участь у чомусь подібному…) і що зможу завершити його вчасно)))

Трішечки про саму історію. Як зрозуміло із самої назви, головна героїня має надзвичайно могутню силу (а яку саме – дізнаєтеся у творі), що може дозволити їй фактично все. Через це вона не надто хвилюється про банальні проблеми, які можуть турбувати звичайних людей. Головна героїня живе у хорошій сім’ї, має люблячих рідних батьків (так, вона не живе у тітки з дядьком, які її ненавидять), у неї немає ніякої “травми дитинства”, вона не сирота, її не ображали і не принижували однокласники у школі… Просто щаслива дитина. І попри те, що має надзвичайну силу, вона не спішить допомагати кожному підряд.
Так, головна героїня дещо егоїстична й робить лише те, що матиме користь для неї… вона не є таким-собі стандартним героєм. Та вона ладна захищати тих, хто є для неї дорогим, особливо, свою сім’ю. Загалом, вона робить лише те, у чому сама зацікавлена.
Але упродовж книги з’являтимуться люди, що якось вплинуть на її принципи. До того ж, вона дізнається, що вона не одна така “всемогутня”… Виникають такі обставини, що змусять її припинити мирне та спокійне життя і хоч якось допомогти місцевим “героям”.

А також для цієї книжечки я зробила буктрейлер))) Не знаю, чи актуально це зараз ‘) І наскільки він вдалий також не знаю, бо робила я його сама і це всього лише другий мій буктрейлер…

*Тут я пробую додати посилання*

Дуже сподіваюся, що ця історія припаде вам до смаку))) І хоч через неї затримається вихід п’ятої завершальної частини “Обдарованих”, ви також зможете полюбити цей світ і його героїв…

Дякую, що прочитали цей допис! Усім гарного дня (≧∇≦)ノ

Оригінал статті на Букнет: Анонс нової книги: “Я – всемогутня”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Помер відомий поет та графік Роман Садловський

У Львові на 57-му році життя помер Роман Садловський, український поет та графік, учасник літературного угруповання «ЛуГоСад». про це повідомила на Facebook дружина його брата Юрія Маріа

Перейти до блогу