Анонс новинки!!!

Анонс новинки!!!

Анонс новинки!!!

Привіт, мої хороші! Новий рік зустріла, пораділа, рідних привітала і знову до роботи, бо шалено полюбляю писати, Ви, мабуть, це вже помітили цю мою завзятість))) Але Ви не дивуйтеся, я пишу давно і в моїх чернетках багато закінчених творів. Отже завтра на нас чекає розіграш промокодів та публікація перших глав моєї книги “Не відпускай” це суміш жанрів: любовний роман, любовного фентезі та трішечки містики, але усі мої історії в першу чергу про шалене кохання. Це буде перша книга дилогії, як завжди пристрастна, запальна, з непередбачуваним сюжетом. Щоб Ви сказали, якби дізналися, що ваш коханий пов’язаний з магією у яку взагалі не вірете? А якби по парним числам тіло вашого коханого занімав хтось інший, нахабний, зарозумілий відьмак, який прагне повернутися до життя, який дивиться на вас очима вашого коханого, жартує з вами його голосом і ви неочікувано починаєте відчувати симпатію до цього паразита? Все це та багато-багато іншого на Вас чекає у цій книзі! Тому завтра не пропустіть, виглядайте і ми вирушимо у нову подорож!) 

Оригінал статті на Букнет: Анонс новинки!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Дорогі читачі, вітаю.

Дуже дякую всім, хто виявляє увагу до моєї творчості. Стараюся для вас. Вперше у житті беру участь у літературному конкурсі. Тому і далі потребую вашої підтримки.

Якщо ви ще не знайомі з моїми конкурсними

Школа молодого автора: участь у конкурсах

Привіт!

Сьогодні хочу поговорити про такий цікавий аспект письменницького життя, як участь у літературних конкурсах.

Не секрет, що нині проводиться велика кількість різноманітних конкурсів для авторів різних жанрів.

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Привіт всім, сьогодні хочу розказати вам про чемпіона сердець Букнету, безкоштовний роман Лани Вернік “Межі пристойності”, який я почала читати тут, на платформі. 

Роман настільки зачепив мене своєю реалістичністю

Про укр.фантастику, творчість і Букнет (відео)

Запис мого сьогоднішнього ефіру про українську фантастику і фентезі, творчість та роль Букнету у становленні сучасної української літератури.

Ефір можна переглянути на ФБ за посиланням – https://www.facebook.com/1784979091540171/videos/913287805877504

У

Неочікувана перемога

Дивосвіт Нові міти

Ця обкладинка виграла перше місце на Конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021».

От не буду розказувати, що послав випадково і тп, але особливих надій не мав. Це стало досить приємною несподіванкою,

Перейти до блогу