Анонси!

Анонси!

Анонси!

 

 

Отже, плани:

 

1.  МІЙ НАЙМАСШТАБНІШИЙ ЛЮБОВНИЙ РОМАН!

Мова йде про мій майбутній масштабний любовний роман одразу про 8 людей! По 150 000-200 000 про кожного, всі історії взаємопов’язані і будуть викладатися одним романом! 

 

ЦЕ БУДЕ МІЙ НАЙМАСШТАБНІШИЙ ПРОЕКТ!

Вісім молодих людей. Вісім доль. У кожного свої скелети в шафі і подвійне життя. Те, що здається одним, насправді є зовсім іншим. Добро може виявитися найбільшим злом і навпаки… Те що здавалося щирим насправді просто пусте, а те що завжди вважалось пустим апріорі, виявилось чимось вартісним.

Долі, що переплетені.

Пари, зради, дружба, ревнощі і

ВІСІМ ТАЄМНИХ БАЖАНЬ.

А ще інтернет-кохання, ммм. 

Всіх вісьмох поєднує саме інтернет. 

Хоча в них, авжеж, є і “реал”. Саме про це все і будуть мої “Вісім божань”. 

 

…)) А тут вам обкладинки цього роману під 7 з 8 персонажів:

(поновіть сторінку, якщо не бачите))

 

Дякую Ана-Марія Еріш за обкладинки. Вона майстер своєї справи, всім раджу)) 

2. СЛР в співавторстві!

Тут все ще в планах. Я хочу написати роман з хлопцем, з одним ми майже домовились ахаха))) Але якщо вийде, то це буде бомба. Ну і ще один СЛР з кимось))

 

3. О, і для любителів міського фентезі і пригод від сьогодні поновлюється робота над моїм романом “Час Героя”, а також вже наступного понеділка я почну викладку іншого мого супергеройського роману “Артефактор”.

Також даю вам обкладинки:

Ну а коли закінчаться конкурси, я повертаю на букнет свій проект “Магічне кохання. Турнір на виживання” і одразу після викладки першої книги, яка вже була на букнет, починаю викладку другої частини =)) 

 

Якщо вас зацікавив якийсь з моїх проектів, то запрошую підписатися на мою сторінку =))
Все це вже є, або ж буде на сайті вже скоро)
Буде весело, цікаво і регулярно ахахах) 

Підписуйтесь на  мою сторінку.

 

Оригінал статті на Букнет: Анонси!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Короткі сюжетні поради

Якщо помічаєте ці 6 ознак — варто переглянути сюжет!

Читач не розуміє хто тут головний герой (отже не відчуває з ним зв’язку).

Читач знає, хто герой, однак в героя немає чіткої мети (отже читач не розуміє мети

Переможці розірашу!!!

Привіт! Це цілий інфаркт, коли доходить до визначення переможців))) На один промокод до “Руда чайка” 32 бажаючих! Добре, що я фарбую волосся, не буде видно сивини) Отже, кому сьогодні посміхнулася удача:

Единий промокод

Флешмоб “Це і моя війна!”

Прочитала тільки що блог Олени Скуловатової “Крим – це Україна”, і раптово мене охопили спогади про все, що відбувалося сім років тому. Я у 2014 році якраз очікувала народження дитини, і дуже добре пам’ятаю, як цілими

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ‘2020» оголосив лавреатів

Стали відомі лавреати ХХІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2020» в семи номінаціях, премії «Нонфікшн» та головної відзнаки «Видавничий імідж року». До списку переможців по номінаціях увійшло 32 книжки, що презентують всі сегменти книжкового ринку України. Серед лавреатів: «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві» Ганни Улюри (ArtHuss), «Амадока» Софії Андрухович (Видавництво Старого Лева), «Хлібне […]

Різдво Ірини Мельник

Мельник Ірина. Вікна. Книга перша: поезії. – Львів: Джезва, 2016. – 104 с.

Її твори сповнені віталізму. У них, чистих і ніжних, оприявнені життєвість, незнищенність нації. Про це пише zolotapektoral.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"