Анна Харламова. Відверто про кохання

Анна Харламова. Відверто про кохання

Анна Харламова. Відверто про кохання

Десертик

Фіктивний шлюб Айлі та Мітчела під пильним наглядом знавця амурних справ переріс у дещо більше, ніж просто договір. Та чи могло бути інакше, коли за справу взялась невгамовна бабуся – Купідон, яка мріє про одруження внука? Звичайно, ні!

Своєю історією кохання вони показали, що завжди потрібно давати собі шанс на щастя. Яким би не було минуле, не треба забувати, що усі ми люди. А отже маємо право на помилку й прощення!

Десертик зі смаком ванілі й пристрасті – це дуже смачно! Але найбільшу насолоду можна відчути лише після гіркоти…

Під омелою

Чи знала Емма, яким вдалим може бути поєднання ванілі та пекучого перцю? Ні, поки не зустріла Святослава. Саме він допоміг їй подолати усі комплекси та страхи, подивитись на себе та на світ по-новому.

Саме він показав Еммі, яким повинне бути справжнє кохання – чуттєвим, пристрасним та заснованим на цілковитій довірі.

Ця книга несе в собі такі глибокі почуття, від яких перехоплює дух! Їй сміливо можна дати титул – Файної різдвяної казки!) 

Я твій Бос!

Ця історія ніщо інше – як шалений вибух емоцій, ціле торнадо пристрасті та почуттів!

Алекс – той, що всім гарячим босам БОС. Він впертий, нахабний і до біса милий! Саме тому, Анна не змогла довести парі до кінця – вона закохалась. Закохалась у найромантичнішого “тирана”, який не раз змушував жіноче серце битись частіше та повільно, але наполегливо завойовував її.

Не знаю, де Анна взяла стільки витримки, щоб не прикласти його декілька разів чимось важким!) Але на щасливий фінал вони безперечно заслужили. На щастя в подвійному розмірі!

Нахаба в моєму будинку

З перших сторінок Домінік підкорив мене своєю безпосередністю та почуттям гумору. Його коронна фраза для мене при першій зустрічі – “Я почекаю, знайдіть щось краще.”)))

Їхнє знайомство було неочікуваним і стосунки були непростими, бо у кожного свої скелети у шафі. Але доля подарувала їм щасливий фінал. 

В будинку, де живуть Нахаба і Колючка, завжди можна відчути запах лимонів та літа, атмосферу домашнього тепла і затишку.

Ця четвірка зможе запалити найхолодніші вечори! Тож вперед до знайомства з неймовірними чоловіками, життя яким подарувала талановита Анна Харламова!

З любов’ю,

Ваша Kate Mag!

Оригінал статті на Букнет: Анна Харламова. Відверто про кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 році

Упродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про  це повідом

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"