Акція “Письменник за прилавком” завершилася в Ужгороді

Акція “Письменник за прилавком” завершилася в Ужгороді

Акція “Письменник за прилавком” завершилася нині в Ужгороді. Вона тривала з 1 грудня, — повідомив письменник Олександр Гаврош. Саме він закривав сьогодні захід. Щодня у книгарні “Кобзар” з відвідувачами спілкувалися закарпатські письменники: Андрій Любка, Мирослав Дочинець, Андрій Шолтес, Тетяна Літераті, Петро Мідянка, Михайло Рошко та інші. В останній день акції три книги презентував Олександр Гаврош.

Ужгородець Іван Трещак прийшов на зустріч із Олександром Гаврошем спеціально, аби придбати книги в подарунок. Каже, на день святого Миколая таким Миколаєм виступив Олександр Гаврош і це дуже приємно.

Акція "Письменник за прилавком" завершилася в УжгородіСуспільне Закарпаття

Вікторія Кенідра на акцію прийшла разом із сестрою-школяркою.

“Оскільки твори Олександра Гавроша є в програмі 7 класу, а сестра навчається у 7 класі, ми подивилися, що дійсно про Івана Силу вони будуть вивчати в школі, тому було їй цікаво прийти разом зі мною. Я не читала, кажу чесно, але дуже приємно, коли ти спілкуєшся з письменником і відчуваєш цю віддачу, відчуваєш, що письменник дійсно любить те, що він робить”, — розповіла Вікторія.

Цього разу Олександр Гаврош представив три нові книги: “Казки для Елізи”, “Музей пригод” та “Героїчні канікули”. Каже: обрав їх, бо це було головною умовою акції, — презентувати праці, видані в 2020-му році.

Акція "Письменник за прилавком" завершилася в УжгородіСуспільне Закарпаття

Письменник розповів, що “Казки для Елізи” будуть цікаві дорослому читачеві, з ліричним, медитативним настроєм.

“”Музей пригод” — це така пригодницька серія, яка розповідає про мандрівки в часі. Ідея серії – розказати дітям популярно й цікаво про ключові події нашої історії. “Героїчні канікули” — це перша дитяча повість про Карпатську Україну”, — сказав Олександр Гаврош.

За словами письменника, він долучається до акції “Письменник за прилавком” 10-й рік поспіль.

Оригінал статті на Читомо: Акція “Письменник за прилавком” завершилася в Ужгороді

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"