Акція для нових читачів!

Акція для нових читачів!

Акція для нових читачів!

Друзі, я завжди дуже хвилююся, коли відкриваю передплату на свої книги, і сьогоднішній день – не виняток.

А тепер про “Чорну королеву”. Події тут почнуть розвиватися дуже стрімко, і оновлення будуть виходити щодня. На вас чекає офісна історія, де знайдеться місце і для кар’єрної боротьби, і для роздумів про гендерну рівність, і водночас для романтики та різних курйозних ситуацій.

Кому сподобається? Якщо ви читали мій роман “Альтер его”  – то, впевнена, й “Чорною королевою” залишитесь задоволені.

А всім, хто ще тільки збирається познайомитися з новинкою, дарую невеличкий уривок:

***

Все ж він не хотів брати її на роботу під своє безпосереднє керівництво. Знав, що нічим хорошим це не закінчиться. І разом з тим, усвідомлював —  коли вона почне працевлаштовуватися сама, вийде ще гірше.

Єва виросла цілковито непередбачуваною особистістю. У цьому вона була схожа на нього самого. Він замолоду теж багато чудив, то вже десь після сорока взявся за розум… Але він був чоловіком, а на витівки представників сильної статі суспільство часто дивиться крізь пальці. Молодій дівчині ж багато яких вчинків можуть просто  не пробачити…

— Послухай, — сказав він уже трохи м’якше, — в мене є одна ідея. Чи не хотіла б ти стати головним редактором глянцевого журналу? 

Єва широко розплющила очі. Цієї миті він упізнав у ній те саме маленьке смішне дівчисько, якому колись приносив цукерки та мандаринки “від зайчика” і яке до восьми років вірило в Діда Мороза.

— Ти жартуєш? — недовірливо спитала вона. — Я ж така-сяка, нічого не знаю, нічого не вмію. Не боїшся, що твій журнал збанкрутує? 

— Вовків боятися — в ліс не ходити, — пожартував Ігор Олександрович. — Але редактором я тебе зроблю за однієї нескладної умови…

— Це ще що за умова? 

 

— Ти маєш ці півроку, до отримання диплому, відпрацювати там як стажер. Нічого складного, даватимуть завдання, куди сходити, про що написати. Ти ж у нас любителька різних світських заходів, будеш поєднувати корисне з приємним.

— Може, й так, — Єва виглядала замисленою. Вона старанно шукала підвох у батькових словах, адже не міг він ні з того, ні з сього стати таким сумирним і поступливим. — І отак, я півроку побуду там стажером — а потім одразу стану головним редактором? 

— За однієї умови, моя люба. Якщо ти увесь цей час будеш добросовісно виконувати свої посадові обов’язки, не викидатимеш жодних коників, і твій безпосередній керівник не матиме до тебе жодних претензій. В іншому випадку мені доведеться відмовитися від своєї обіцянки.

— А якщо мені самій там не сподобається? — з викликом спитала Єва.

— Тоді сядеш знову на студентську лаву. Вдома байдикувати не вийде. Або вчишся — або працюєш! Нахлібники мені не потрібні.

— А що то за журнал хоч? — Єві стало цікаво. Вона ніколи в житті не купувала і не читала глянцю. Навіщо, коли є інтернет?

А от її мама дуже полюбляла яскраві, блискучі тижневики і щомісячники, могла годинами гортати їх, насолоджуючись перипетіями чужих оманливо-красивих життів…

— Він розрахований на чоловічу авдиторію. Я тільки недавно його придбав, попередній власник був схиблений на шоубізі, але я хочу зробити з нього серйозне, престижне видання. Для дорослих, ділових чоловіків. Називається він “Джентльмен”.

— О Боже, яка банальна назва! 

— Якщо станеш головним редактором, то зможеш змінити її, як сама побажаєш, — Ігор Олександрович задоволено посміхнувся. Схоже, йому таки вдалося зацікавити доньку, може, тепер її енергія таки спрямується у правильне русло.

— Тату, ти неправильно висловився. Не “якщо”, а “коли”. Тому що це лише справа часу!

— Сподіваюся, тобі буде легко дотриматись умов нашої домовленості, — Вірський зробив останній ковток і відставив чашку убік.

— Подумаєш, складнощі!  — Єва закотила очі під лоба. — Вважай, посада головреда у мене вже в кишені!

— Ну що ж, поживемо-побачимо. Вже з понеділка можеш виходити на роботу. Документи для оформлення та список твоїх обов’язків тобі надішлють на електронну пошту. Бувай здорова!

І він швидко піднявся та вийшов із кав’ярні, залишивши Єву наодинці з її тістечками та кар’єрними планами…

***

Якщо ця історія вас зацікавила, переходьте за посиланням  та насолоджуйтесь))

Оновлення  будуть щодня, якщо в мене не трапиться якихось дедлайнів))

Приємного читання та гарного настрою!

Оригінал статті на Букнет: Акція для нових читачів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чи треба багато слів, щоб сказати про це?

Зовсім-зовсім мініатюра “У НАТОВПІ…” Та чи потрібно багато слів?

Мініатюра бере участь у Весняному читацькому марафоні”.

Українська міфологія не словянська

Сьогодні хочу поговорити про таке поняття, як українська міфологія. Я, як письменник  в жанрі фентезі, дуже  часто звертаюсь саме до образів української міфології. Але якщо запитати сучасника, а що ж він знає про цей

Новинка! “Я буду боротись за нас”

Доброго дня, мої любі! 

Хочу запросити вас до читання моєї нової книги у жанрі сучасний любовний роман 

Я буду боротись за нас 

Це історія Тимура Воронова, відомого вам з книги Я буду мріяти про нас.

Цю історію

Василь Чернявський запрошує на книжковий концерт «ДРАМАТИЧНІ КОМІКСИ»

6 березня о 14:00 у книгарні «Сяйво книги» відбудеться творчий вечір письменника, композитора, актора, шоумена, сценариста, телеведучого, учасника Молодіжної літературної платформи «Кабінет молодого авт

Лавреатку «Букера» змусили відмовитися від перекладу вірша Аманди Ґорман через колір шкіри

Нідерландська письменниця і наймолодша лавреатка Міжнародної Букерівської премії Маріке Лукас Ріневелд відмовилася від роботи над перекладом вірша поетеси Аманди Ґорман після критики то

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"