Агентство “Ухо” отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

Агентство “Ухо” отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

У січні 2021 року Académie Charles Cros вручила свою щорічну музичну премію. Цього року до списку переможців увійшло українське агентство “Ухо” з музикантами Маріо Каролі та Луїджі Гаджеро за запис Gardens — монографію Тосіо Хосокава, що вийшла на австрійському лейблі Kairos.

“Коли запис готували, композитор серед іншого наполягав, щоб ми знайшли дзвіночки фурінтрадиційний японський дзвіночок, зроблений з металу або скла (іноді також використовується кераміка або бамбук), з прикріпленим до язичка аркушем паперу, на якому іноді зображають віршований текст., з листочками паперу на язичках – каталог звуків, вироблених вітром в знайомих йому садах, без них не був би повний “, – розповідають творці агенції про записи Тосіо Хосокава.

Що відомо

  • Тосіо Хосокава – японський композитор сучасної класичної музики. Він був співзасновником і художнім керівником японського фестивалю сучасної музики, а також як композитор брав участь в міжнародних фестивалях – Венеціанському бієнале, Люцернському фестивалі, “Варшавська осінь” і фестиваль Rheingau Musik. Прем’єри його опер відбулися, зокрема, на Мюнхенському бієнале і на фестивалі “La Monnaie”.
  • Музичне Агентство “Вухо” проводять в Києві концерти академічної та імпровізаційної музики. Засновано Євгеном Шимальським та Сашею Андрусик.
  • Académie Charles Cros — це організація, яка виступає посередником між урядом Франції та професіоналами в галузі музики та звукозапису. З 1948 року вона почала вручати премію Grand Prix du Disque, щоб визнати видатні досягнення в музиці та критиці.

Оригінал статті на Читомо: Агентство “Ухо” отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року

Американський поет, видавець і активіст, один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року у Сан-Франциско. Причиною смерті стало інтерстиціальнеХвороба курців зі стажем пон

“Нехай люди лають, аби не мовчали”. Інтерв’ю з Лесею Українкою

Українська письменниця Леся Українка стала культовою через свій бунтівний характер (від нього – різкі висловлювання) та феміністичні погляди, що наприкінці ХІХ століття були не просто прогресивними, а скандаль

Історії мають бути дописані! :)

Щиро дякую всім за поради та коментарі у блозі “Заморожена історія))”, які допомогли мені надихнутись дописувати книгу “Сьомий Релікт”!

Тепер у неї нова обкладинка, нова “фаза” та кілька нових розділів)) Тож,

Досвід переїзду або кілька слів про першу книгу.

Вітаю! Доки я не створила нічого нового, а у “Ляльковода” продовжують зростати перегляди та коментарі вирішила повернутися у часі назад й розповісти про свою першу велику книгу під назвою “Прах під золотою горою”,

Кастинг акторів до зйомок блокбастеру про драконів

За визначенням, на відміну від наукової фантастики, в фентезі може бути скільки завгодно фантастичних припущень. То чому б не припустити, що по роману «Ми — дракони» знімається блокбастер? Запрошую всіх прийняти

Перейти до блогу