Агентство “Ухо” отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

Агентство “Ухо” отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

У січні 2021 року Académie Charles Cros вручила свою щорічну музичну премію. Цього року до списку переможців увійшло українське агентство “Ухо” з музикантами Маріо Каролі та Луїджі Гаджеро за запис Gardens — монографію Тосіо Хосокава, що вийшла на австрійському лейблі Kairos.

“Коли запис готували, композитор серед іншого наполягав, щоб ми знайшли дзвіночки фурінтрадиційний японський дзвіночок, зроблений з металу або скла (іноді також використовується кераміка або бамбук), з прикріпленим до язичка аркушем паперу, на якому іноді зображають віршований текст., з листочками паперу на язичках – каталог звуків, вироблених вітром в знайомих йому садах, без них не був би повний “, – розповідають творці агенції про записи Тосіо Хосокава.

Що відомо

  • Тосіо Хосокава – японський композитор сучасної класичної музики. Він був співзасновником і художнім керівником японського фестивалю сучасної музики, а також як композитор брав участь в міжнародних фестивалях – Венеціанському бієнале, Люцернському фестивалі, “Варшавська осінь” і фестиваль Rheingau Musik. Прем’єри його опер відбулися, зокрема, на Мюнхенському бієнале і на фестивалі “La Monnaie”.
  • Музичне Агентство “Вухо” проводять в Києві концерти академічної та імпровізаційної музики. Засновано Євгеном Шимальським та Сашею Андрусик.
  • Académie Charles Cros — це організація, яка виступає посередником між урядом Франції та професіоналами в галузі музики та звукозапису. З 1948 року вона почала вручати премію Grand Prix du Disque, щоб визнати видатні досягнення в музиці та критиці.

Оригінал статті на Читомо: Агентство “Ухо” отримало одну із найпрестижніших музичних нагород Франції

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"