Аваков під Новий рік видав книжку про «харківську весну»

Аваков під Новий рік видав книжку про «харківську весну»

У видавництві «Фоліо» вийшла нова книжка міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 

Видання має назву «2014. Миттєвості харківської весни» і розповідає про події, що відбувалися 2014-го року в Харкові у контексті загальної ситуації в Україні. Саме в цей час Аваков і очолив МВС, яким керує досі.

 

Книжка вийшла у видавництві «Фоліо» українською та російською мовами.

 

Співавторами видання стали: Інна Петрикова, Женя Дисс, Віктор Маринчак, Олексій Мірер, Степан Полторак. У виданні використані роботи харківських фотографів: Сергія Козлова, В’ячеслава Мадієвського, Андрія Марієнка, Сергія Бобка. З російської текст переклала Ірина Філенко.

 

За словами Авакова, у книжці зібрані багато документів: від публікацій ЗМІ до унікальних матеріалів розвідки та аудіозаписів переговорів сепаратистів, отриманих в межах оперативних заходів – на їхню публікацію Аваков отримав спеціальний дозвіл слідства.

 

«Ці документи шокують своїм цинізмом і жорстокістю, але я впевнений, що вони повинні бути опубліковані і прочитані – як незаперечне документальне свідчення того, що захоплення України було заздалегідь підготовлене і сплановане, сепаратистські групи були організовані та озброєні, а «іхтамнєти» чітко координувалися російськими спецслужбами», – заявив він.

 

Як розповів міністр, у виданні вперше опублікований «План щодо Харкова та області» – електронне листування кураторів «російської весни», в якій детально розроблений план «окупації Слобожанщини», що передбачав захоплення систем комунікацій, вузлів зв’язку, стратегічних об’єктів інфраструктури, ЗМІ, фізичне знищення представників влади, військових і журналістів, інформаційну компанію і пропаганду, залучення колаборантів, і, в підсумку – створення «ХНР».

 

Оригінал статті на Suspilne: Аваков під Новий рік видав книжку про «харківську весну»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Російські письменники були свідками Української революції 1917–1921 років

Історія останніх 100 років хоч і була нібито недавно, але досить сильно спаплюжена радянською цензурою та пропагандою. Мало хто в СРСР наважувався відверто писати про побачене та почуте в ці буремні рок

Перейти до блогу