Меню

Reality Show / Magic Show

Букнет Reality Show / Magic Show

Reality Show / Magic Show

Знудилися на роботі/відпустці/вдома на дивані? Хочеться чогось особливого, нетипового, химерного? Ото книга «Reality Show / Magic Show» Вікторії Гранецької стане вам у пригоді)

Який вас не розчарує. Кожне слово несе в собі зміст, важить, оповідає, вказує на те, над чим потрібно задуматися. Після кожної історії ще якийсь час перебуваєш у світі роздумів, зважуєш своє ставлення, ставиш себе на місце героя і думаєш, думаєш, думаєш… Таких історій мало – щоб кожна мала сенс, і авторка справді провела надзвичайну роботу, змушуючи читача думати. Кожне із цих оповідань є притчою. Найбільше, навіть сама точно не можу сказати чому, мене вразила «Жінка з неба» – прониклива і трагічна історія про те, що кожен із нас волів би ніколи не пізнати, не чути й не бачити.

Тринадцята казка, фінальна історія збірки, є ключовою та завершальною, яка підбиває підсумки усього сказаного. Проте, все ж, я б воліла, аби до неї не писалося того спойлера в анотації, де попереджалося не читати книгу під час мандрів залізницею) Бо, дійшовши до тринадцятої казки, неважко здогадатися, про що буде мова та які вона матиме наслідки. Особисто мені трішки не вистачило фінального несподіваного ефекту «твою ж наліво») Попри це, книга принесла неймовірне задоволення. Мова, персонажі, сюжет, динаміка, зміст + супер класна обкладинка – усе на якісному рівні. Ну дуже-дуже рекомендую)

Оригінал статті на litnet.com: Reality Show / Magic Show

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу