Меню

“Ksenia koll’arco або Гра Ксю” анонс продовження!

Букнет “Ksenia koll’arco або Гра Ксю” анонс продовження!

“Ksenia koll’arco або Гра Ксю” анонс продовження!

Привіт усім! Колись давно(майже рік тому) я написала роман “Ksenia koll’arco або Гра Ксю” для конкурсу “Сучасна попелюшка”. Це – мій перший роман з дівчиною у якості протагоніста і тому він посідає особливе місце в моєму серці(до речі, загалом маю 6 готових романів і три “в процессі”). Роман  (  посилання на роман https://litnet.com/account/novels/view?id=74973 ) буде цікавий тим, хто не любить занадто солодких кінцівок та легких шляхів. Ця історія в основному про знаходження власної мети і місця в житті, про зміни у прерогативах, про дорослішання і про вибір між коханням і метою, між метою і шляхом, між щастям з коханим і власним творчим зростанням… Історія має 10 000 прочитань, але тим не менш, я маю небагато відстежувачів =( Якщо ви читали про Ксю, її історія вам сподобалась і хочете продовження – підпишіться на мене, поставте лайк “Ксю” =) З наступної п’ятниці планується щотижневий виклад другої частини, де Ксю вже потрапляє до консерваторії!

“Привіт, мене звати Ксю. З чотирьох років я граю на скрипці, бо скрипка – єдине, що поєднує мене з моїм зниклим батьком. Я закохана в свого сусіда Богдана, але він вважає мене лише своєю недостатньо амбітною та інфантильною подругою дитинства. Зараз я вчуся у спеціалізованій музичній школі. 
До певного моменту моє майбутнє здавалося всім доволі примарним: у школі останні роки я ні чим не виділялася, відносини з коханим не складалися, а родина в мене не дуже вірила і навіть намагалася відмовити мене і далі займатися музикою. Але всього одна зустріч підштовхнула мене до кардинальних змін у житті і дала мету. Я не здамся, поки не докажу цьому нахальному скрипалю, що я нічим не гірша! І не важливо, що він вже студент, та й ще у найкращого вчителя країни…”

А на додаток наведу вам деякі цитати з неї:

«Його обличчя під час гри здавалося іншим якимось відстороненим і виглядало так, ніби він не тут, ніби його взагалі немає… Він зливався з твором, ставав з ним буквально одним цілим і відокремити їх один від одного було неможливо. Душа… Його душа в його музиці, вона завжди там, в кожному його виступі, в кожній ноті.
Чи зможу я так?… Чи зможу я віддати душу музиці? Якщо я впораюся… Якщо у мене вийде, то я зможу змагатися з ним в більш рівних умовах. Хоча, звичайно, в плані техніки він все одно на кілька років попереду… Але я не здамся. Я точно не здамся! Просто почекай… Я змушу тебе визнати мене!»

 

«Її слова змусили мене задуматися про те, що я дійсно була такою ж… Ні, я, в принципі не бунтувала і не доставляла проблем батькам, не намагалася привернути чиюсь увагу… У якомусь сенсі, я, навпаки, не впадала в очі і просто пливла за течією. Однак тепер я знаю, що безцільний плин за течією, як, в принципі, і безцільна боротьба з нею, — це просто марна трата часу і потенціалу. Я змінилася, це правда, однак, наскільки сильно? І чи не поверне доля все назад?»

 

« Цей єдиний вибір покаже мені, що ж ти за людина насправді і наскільки ти відданий музиці і мені.
Якщо ця дівчина виявиться для тебе важливіше ніж те, чого ти досяг раніше, то я нарешті розчаруюся в тобі, мій хлопчик. Я, нарешті, зможу залишити нав’язливу ідею зробити з тебе той діамант, яким я сама так і не стала, що б там не говорили критики…
Я хочу щоб ти став вінцем, шедевром, моїм найкращим творінням. У тебе є все для цього. Нехай я і маніпулюю тобою — це не так вже й важливо… Найголовніше те, що я наставлю тебе на шлях творця, ограню тебе і тоді не буде вершин, які тобі не підкорються.
Весь світ буде у твоїх ніг, якщо ти зможеш сублімувати справжню любов в свою гру.»

Буду рада новим читачам та відстежувачам! Буде цікаво! Заходьте)) 

 

Оригінал статті на litnet.com: “Ksenia koll’arco або Гра Ксю” анонс продовження!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення