Меню

1 рік на Litnet | Моє перше інтерв’ю | Знижка!!!

Букнет 1 рік на Litnet | Моє перше інтерв’ю | Знижка!!!

1 рік на Litnet | Моє перше інтерв’ю | Знижка!!!

Усім привіт, кохані читачі та колеги! 🙂

За цей час сталося чимало приємних, важливих та може навіть і важких рішень) Найголовніше з них — це повне фокусування мене як автора на написанні та публікації книг українською мовою. В середині літа я пішла з російської версії, а у минулому місяці почала нарешті писати книги одразу українською мовою! І знаєте що? Ще ніколи я настільки не відчувала себе на своєму місці…)

За цей час було опубліковано 7 книг (2 перекладено, 3 великих написано та ще 2 коротенькі). Не вважаю, що це багато… але досі не розумію як я так примудрилася, адже я ще той ледар)) Цього року я спробувала себе у фентезі, написавши найважливішу (наразі) для себе книгу “Навіть Диявол заслуговує на кохання”… і чесно, поки відчуваю, що мене більш тягне саме у цей напрямок 🙂 На початку року я встигла розчаруватися у співавторстві, а вже наприкінці нього… відчути, що це один із найщасливіших та захоплюючих моментів у моїй творчості (та й взагалі в житті!). Все це завдяки Алісі Ольгіч та нашій книзі “Хелловін: Загадай бажання”!

Цього року я стала комерційним автором. Тут зараз вибухають салюти, відкорковується шампанське та лунає нецензурна лексика)))))))) Здається, що я ніколи до цього не прагнула… але хто в це повірить????))) Тож, звісно, як і всі… певною мірою бажала цього) Чи змінило це щось для мене? Так, я відчула якийсь новий рівень кохання від читачів))) Бо мені досі не віриться, що вас захоплюють мої історії настільки, що ви готові витрачати на них кошти… Дякую! Не знаю коли я повірю в реальність отих щомісячних гонорарів!)))))))) Диво якесь))

Рік минув… було так багато всього “вперше”! Навіть моя перша криза… Мої читачі знають, що наприкінці квітня я вагалася щодо подальшого написання книг… Бо не всі творчі плани/мрії були реалізовані. Мабуть, не всі мене тоді зрозуміли… Адже я мала гарні рейтинги. Але справді просто дурний час був)) Дарма я сумнівалася, соромно навіть! Я могла втратити оце все… Уявляєте? Жесть. Тому звертаюся до всіх, кому час від часу хочеться опустити руки… не опускайте. Перепочиньте, перезавантажтесь та повертайтесь до улюбленої справи! Вас все чекатиме попереду, обіцяю!

Зараз я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за кохання, підтримку та натхнення!!! Мені так шкода, що неможливо запам’ятати кожне ваше повідомлення… емоцію… Чесно, готова перечитувати їх до кінця життя, бо це справді надає крила! Ви неймовірні! Ви робите свого автора щасливим! І я можу відверто сказати, що ви важлива частина мого життя, і я хочу бути маленькою частинкою вашого! 😉 Дякую платформі Litnet, яка надала мені (та усім іншим) шанс на реалізацію власного потенціалу! Дякую за те, що ви хвилюєтеся за своїх авторів та допомагаєте їм в розвитку! Дякую, що завжди йдете на зустріч, я це дуже ціную! Дякую життю за те, що звело мене з Алісою, яка стала близькою людиною у всіх сенсах!! Окремо дякую дівчаткам Уляся Смольська, Вікторія Задорська, Стефанія Лін… з якими я теж відчула близькість, завжди рада посміятися, поспілкуватися з вами, підтримати і допомогти, бо й ви завжди допомагаєте мені! Насправді чудових людей і талановитих авторів дууууууууууужееее багато! Ксенія Чейз, Юліанна Бойлук, Буяна Іррай… пробачте всіх не вийде перерахувати, але я неймовірно дякую всім за добрі слова, що ви писали мені… та постійно підтримку! Litnet — це справді величезна сім’я!

Моя історія тут почалася рік тому 20 листопада з трилогії про Ханну і Макс 🙂 Вона залишається найпопулярнішою серед моїх книг, і саме їй я зобов’язана багато чим… тому я вирішила зробити 30% знижку завтра (20.11.2019) на третю книгу “Любов — вибір, Любов — вічність”. Хочу, щоб в усіх була можливість її придбати!

Ну і наостанок… минулого тижня в мене вийшло перше інтерв’ю, в якому я розповіла як починався мій шлях, яке моє життя за межами Літнету, куди я витратила перший гонорар та як молодим авторам зробити перший крок 🙂 Якщо ви ще його не читали, то запрошую сюди! І, звісно, буду дуже щаслива почути вашу думку))

Попереду в мене сотня планів, але про все буду розповідати поступово 😉 Тож підписуйтеся на автора (якщо якимсь дивом ще цього не зробили :D), аби нічого не пропустити 😉 В нас скоро стукне 1000 підписників, і я вже вигадую подарунок для вас))

Ще раз безмежно дякую кожному! Бажаю успіхів та натхнення моїм колегам, бажаю цікавих та захоплюючих історій читачам! Бажаю нам всім зберегти теплу та дружню атмосферу!

Обіймаю, цілую, ваша Аня

Оригінал статті на litnet.com: 1 рік на Litnet | Моє перше інтерв’ю | Знижка!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення