Меню

Як перестати писати у шухляду і почати друкуватись у найпопулярніших періодичних виданнях?

 

 

Сьогодні інформацією ділиться авторка дитячих творів Жанна Хома.

 

Перші пів року я писала, як то кажуть, «у шухляду». На щастя, у мене вже була певна аудиторія, адже чи не з першого дня я вирішила вести свій блог у соц.мережах. Спочатку моїми читачами були рідні, друзі та колеги, та згодом їхнє коло значно розширилось. Саме тоді я вирішила спробувати себе у періодичних виданнях. Я обрала кілька кращих творів, написала коротке резюме і пірнула у пошуки!

Найкращим помічником у цій справі став GOOGLE. В Інтернеті я знайшла список популярних періодичних видань. Більшість з них мають власні сайти. Там можна ознайомитись з їхніми рубриками. Крім того, на деяких сайтах є розділ «Співпраця». Там редактори висвітлюють на яких умовах приймають авторські твори.

Більшість українських видань тематичні. Тому спочатку варто ознайомитись з тематикою наступних випусків і відштовхуватись від них.

Восени приймають твори зимової тематики, а взимку – весняної. Так, з натхненням тут буде важкувато, але така ціна масового друку!

Наразі мої твори друкуються у кількох періодичних виданнях. Деякі з них щомісяця виходять десятитисячним тиражем! А це означає, що твір побачить 10,000 осіб! Хіба воно того не вартує, аби спробувати?

 

Як почати друкуватись у популярних періодичних виданнях?

 

  1. Обрати журнал, зайти на його сайт в Інтернеті.
  2. З`ясувати, чи є рубрика, у якій ви могли б друкуватися. Завітати у розділ «Співпраця», далі «Авторам» чи «Ілюстраторам».
  3. Скласти резюме. Обрати кілька творів, які ще ніде не публікувалися, у тому числі у соц.мережах.
  4. Оформити твори, дотримуючись вимог видавництва (формат, шрифт, обсяг).
  5. Надіслати своє резюме та два кращі твори (чи ілюстрації до творів) на ел.скриньку видання.
  6. Дочекатися відповіді. З`ясувати на яких умовах можна друкуватися!

 

Якщо ваші твори будуть вирізнятись оригінальністю та сподобаються видавництву –  з вами обов`язково зв’яжуться і, можливо, у подальшому самі замовлятимуть твори певної тематики!

УСПІХУ!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення