Меню

Якщо ти тут – перше творіння

Букнет Якщо ти тут –  перше творіння

Якщо ти тут – перше творіння

Я довго вагалась перед тим як взагалі починати писати цю книгу. Це було важливим кроком для мене, адже я більше ніде не писала, окрім своєї редакції… Тим більш, у мене ніколи не було волі в стилі. 

Залишимо в спокої мою робрту й перейдемо від преамбули до основної частини.

“Якщо ти тут” зарадилась близько пів року тому. Я навіть перед сном уявляла собі як ж виглядатимуть мої герої. Уявляєте?  Я точно знала, які проблеми я зачіплю в книзі… але писати не наважувалась. Не те щоб я чогось боялась… Брешу, боялась! Осуду! 

Та тільки я написала перше речення… Так сказати, викопала фундамент, я по троху, слово за словом моделювала свою історію. Бували моменти, коли пишучи розділ, я навіть не уявляла, що буду писати. Але тільки пальці торкались клавіатури… Я ставала наче одержима, й сама того не розуміючи, просто писала. А читала вже разом із вами, читачі)

Ще я хочу сказати, що для мене дуже важливим є ваші враження. Тому, прошу… Ні, благаю! Відзивайтесь у коментарях. Підписуйтесь на мене, якщо подобається історія… щоб не пропустити нового розділу.

До речі, ті хто читав, можуть помітити, що назви розділів в моїй історії “Якщо ти тут” трішки дивні, й не в’яжуться з основним матеріалом. Але це також одна з моїх задумок. В кінці історії я планую дещо провернути (в душі, мабуть, я ще та авантюристка) тому не звертайте уваги, якщо назви вас відштовхують)

Тому, якщо ви не проти я просто залишу тут посилання на “Якщо ти тут”

Не забувайте про коментарі)

Люблю вас та цілую)

Ваша МБліст.

Оригінал статті на litnet.com: Якщо ти тут – перше творіння

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення