Меню

Якби я був видавцем!

Букнет Якби я був видавцем!

Якби я був видавцем!

На порталі, як вам усім відомо, зараз проводиться два конкурси. Про “Попелюшку” промовчу, бо і об’єм творів завеликий, та й мильні опери не притягують мене, а от про “Міські легенди” хотілося сказати декілька слів.

Отже, щоб довго не розбазікувати, мої вподобання:

1. Хапаючись за повітря     О.Похмурий – мій фаворит – і за стилем і за граматикою і за вмінням утримувати читача біля себе.

2. Гра в демона     ПерсеФона – питання є щодо оформлення тексту (орфографія, пунктуація), а от вмінням викликати відразу та жах цей твір ділить перше місце з  наступним. Підтесати, підфарбувати й буде лялька)) 

3.  Чокнутий     Канабіоїд – як пишуть в одному з відгуків “Це ж наскільки треба мати таку збочену фантазію!” Тож для жахів – саме те))

4.Загублений простір    Ірина Пасько – як таких, тут жахів я не знайшов, але сам текст змусив відчути нестерпну депресію, тож ледь дочитав його – може це і є справжні жахи? Ще порадувала мова твору -5+++))

5.Місцевий     Сергій Ігнацевич – цей та наступні декілька творів я б назвав елегантними, але не злими жахами. Перш за все порадували мова та стиль. Є питання до сюжету, але, як говорять:”Все вже давно написано до нас!”

6.Сестринська любов     СЕСТРИ Сіденко – якщо відверто, їхня “Доля” мені сподобалася більше (читав!), але вона до конкурсу не пройшла.(( Мова гарна, стиль простий, читабельний, а от сюжет не новий))

7. Мефістофель і велосипед    Віктор Полянко – наступні два твори я б не назвав жахами, тому що окрім стилю, в обох перевагою є гумор, що мені імпонує. Тому вони тут. Є ще деякі питання до сюжету, втім все одно я б їх у збірку додав.

8. Скам`янілості    Оля Зінченко – сюжет простий, майже не страшний, а от стиль зачарував. Автору непогано б далося розповідати казки))

9.Копійка  Ганс – саме оповідання не дуже сподобалося, але додав його сюди, бо інший твір автора “Крематорій” чомусь вразив – отам є і сюжет (хоч трохи й кострубатий) і стиль гарний. Тож, можливо завдяки “Копійці” і він знайде свого читача поза порталом))

10. _____

Відверто: прочитав не всі твори – деякі відразу ж не пішли й не став себе силувати, деякі відштовхували безграмотністю, а до деяких ще не встиг дістатися. Тому далі список може й продовжу (якщо допис не видалять – кажуть тут таке практикують))

Якщо у вас є свої вподобання, з радістю передивлюся їх. Пишіть, які твори й чому заслуговують, на вашу думку, бути надрукованими. 

Дякую.

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Якби я був видавцем!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення