Меню

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 2

Букнет Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 2

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 2

Вітаю, літнетівці ♥

Сьогодні вирішила продовжити свій списочок того, що вподобала на Літнет (початок отут). Нагадую, що це не рейтинг і твори наведені в довільному порядку)

 

1. Kate Sahaidachna “Контракт на любов” (любовні романи)

Батько Олівії смертельно хворий. Він мріє побачити весілля доньки, аби відійти в кращий світ спокійним, знаючи, що про неї буде кому піклуватися. Дівчина не дуже налаштована на романтичні стосунки в такій ситуації, тому вирішує укласти фіктивний шлюб. Та чи справді все це лише гра заради спокою помираючого батька?..

Насправді це нелегке чтиво. Сторінки твору пронизані болем. Особливо, коли дійсно розумієш, про що йдеться, а не лише у фільмах бачив, як помирають від раку. Це перша історія тут, на Літнет, яка змусила мене плакати. Втім, вона вчить цінувати любов і кожен момент, який дарує нам життя. Словом, не для релаксу, але почитати варто. 

 

2. Сергей Величко “Бомж.Ua” (молодіжна проза, антиутопія)

Твір-антиутопія  повідає читачу про Україну майбутнього. Автор розповідає про здавалося б ніяк не пов’язаних людей: безхатька, якого багатії вирішили запросити на шашлики, школяра, батько якого потрапляє до в’язниці, та учасника громадської організації, учасники якої борються з несправедливістю власними силами. Та чи все саме так, як здається на перший погляд? І як пов’язані ці люди? 

Від власних думок стосовно прочитаного утримаюся, бо не хочу розпалювати суперечки, а так може статися, бо цей твір точно по-різному різними людьми сприймається. Просто прочитайте і вирішіть для себе, що думаєте. Скажу лише, що ні чорта не здивована, що видавництва не ризикують подібне друкувати (як зазначено в анотації). 

 

3. Victoria “Я і мій Демон” (фентезі) 18+

Рина – відьма. Вона та інші відьми відчувають, що насувається щось лихе, тому вже накопичують сили, аби дати відсіч. Втім, чи не опиниться світ під загрозою, коли один з демонів змусить серце Рини битися частіше?

Авторка легко занурює у відьомський світ, та так, що здається, ніби читаєш про буденні речі. До того ж, окреме “дякую” хочеться сказати за підземний світ. От чого-чого, а такого я там “побачити” не очікувала. У всякому разі у фільмах і книгах мені геть інші картинки показували.

До слова, авторка вже працює над продовженням – “Я і мій демон. Гра на виживання”. 

 

To be continued…

 

Цілуночки,

Ваша Торі

Оригінал статті на litnet.com: Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення