Меню

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 1

Букнет Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 1

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 1

Вітаю, літнетівці ♥

Список нижче не за моїм особистим рейтингом, а довільний.

 

1. Сестри Сіденко “Сестринська любов” (містика/жахи). 

В антикварній крамничці мама купила своїй донечці ляльку ХІХ століття. Та одразу стає улюбленою іграшкою дівчинки. Здавалося б, якого зла можна очікувати від звичайної ляльки. Втім, все змінюється після народження молодшої сестрички…

Цей твір був першим, який я прочитала тут, на Літнет, тому для мене він має особливе значення. Важливо на самому початку натрапити на щось вдале, аби воно тебе не відлякало, а навпаки – простимулювало до подальшого шляху новою територією, якою тоді була для мене ця платформа. От таке маленьке оповідання впоралося з цим завданням. 

 

2. Ірина Ярошенко “Сходинки” (фантастика).

Це історія про життя юної дівчини в постапокаліптичному світі. Не буду зараз придумувати анотацію якщо вона й так є – достатньо лише перейти за посиланням) 

Постапокаліптичні книги й фільми – то одна з моїх слабкостей, тому пройти мимо ніяк не могла. Роман дуже цікавий. Особисто я чекала на кожен розділ і абсолютно не розумію, чому твір нахабно обділили зірочками! 

До речі, “Мереживо снів”, книга цієї ж авторки, також варта уваги. Роман ще в процесі, але пані Ірина збирається закінчити його до кінця місяця. Всім, хто вірить, що сни – то не просто сни, рекомендується))) Твір також на рівні. Як на мене, то відчувається навіть, що авторка зростає в своїй майстерності. 

 

3. Вікторія Задорська “Особливості магічного навчання” (фентезі).

На цю книгу разів зо двадцять мінімум натикалася на місцевих просторах, але все якось не могла наважитися. Чомусь в мене було дещо упереджене ставлення до даного жанру на платформі Літнет. Можливо, це пов’язано з тим, що я зараєструвалася саме в той період, коли всі говорили, що тут одне фентезі і озивалися про нього не дуже позитивно. А може й через те, що в мене чомусь при словосполученні “круте фентезі” асоціації виникали лише з зарубіжними авторами. 

Втім, коли почала читати, з першого розділу пошкодувала, що не зробила цього раніше. Дуже круто і захоплююче! Чесно, трішки заздрю таланту авторки) 

Книга нагадує серію книг про Гаррі Поттера. Я навіть не раз проводила аналогії. От наприклад, варто почати з того, що Джоан Роулінг вигадала магічну школу, а Вікторія Задорська – мігічний університет… Фанати Гаррі Поттера точно не раз згадають улюблені книги, коли читатимуть, але в той же час “Особливості…” – це щось принципово нове, і, за моєю скромною думкою, не гірше. Це я вам кажу як людина, яка після даної книги повірила в українське фентезі. 

До слова, авторка зараз працює над продовженням – “Особливості магічного кохання”. Ця книга вже платна, але думаю, вона того варта.

 

Планувала про більше книг написати, але щось я підозрюю, що буде забагато тексту на один пост (хоча коли його у мене в міру було?..), тому to be continued)

 

Цілуночки,

Ваша Торі

 

Оригінал статті на litnet.com: Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 1

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення