Меню

Чи можна навчитися писати краще?

Букнет Чи можна навчитися писати краще?

Чи можна навчитися писати краще?

Як же ж довго я стверджувала сама собі і всім навкруги, що як вже від народження в тебе хист до письма, то пиши як дихаєш. Хіба ж можна навчити митця творити?

Найдивовижнішим чином, величезним поштовхом для якості моїх робіт стало навчання створенню сценаріїв.

Навідміну від написання романів, написання сценаріїв дуже обмежене цілою низкою правил. І зрозуміло чому – на кону величезні гроші. Можна роздивлятися ці правила, як обмеження, котрі вбивають творчість, але вони також вчать найважливішим речам – чіткій побудові структури оповідання, розумному створенню головного і другорядних персонажів та розумінню жанровості.

Після цілого стосу книг з написання сценаріїв і декількох воркшопів, я спромоглася не тільки скоротити час створення роману (раніше це займало близко двох років, а тепер – півроку), але й почала розуміти, що історія – то не просто бездумна фантазія, але цілий механізм, в якому за умов правильного натискання важілів, все має спрацювати так, щоб читач отримав задоволення.

Якщо комусь цікаво, я можу рекомендувати книги, які дуже мені допомогли.

А що сприяло вашому розвитку, як митця?

Оригінал статті на litnet.com: Чи можна навчитися писати краще?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення