Меню

Читайте Черчилля

Букнет Читайте Черчилля

Читайте Черчилля

«У війні – рішучість;

У перемозі – великодушність;

У світі – добра воля».

 

Такі слова написані Черчиллем у його праці «Друга світова війна» та позначені як її мораль. Насправді, усім рекомендую цю роботу. Вона велика – шість томів, у російському та українському перекладі представлена скорочена версія усіх томів у двох. Але воно того варте.

Я зрозуміла процеси, що вирували на той час. Я зрозуміла мотивації, дії, наслідки тих дій. Так, картина представлена очима Уїнстона Черчилля, очима видатної людини суспільства, котра мала високий моральний дух, стійкість та гострість розуму та відстоювала безпеку всього людства. Ви знали, що Черчилль отримав Нобелівську премію?  

«За неперевершеність історичного й біографічного опису, за блискуче ораторське мистецтво, з допомогою якого відстоювалися найвищі людські цінності»

Із цієї праці ви почерпнете знання, чим керувалися правителі різних країн, пізнаєте їхню великодушність та жорстокість, дружність та підступність, турботливість та ницість. Ви побачите, як ті чи інші рішення впливають на існування інших країн. Якими були та будуть правителі, як історія може повторюватися, а люди – не вчитися на своїх помилках. Світова війна – то страшне явище, в яке втягнуто усі континенти. І ніхто не знає відчуття безпеки. Усі живуть під бомбами окупантів, а хто не живе, воює на фронті або ж чекає своєї черги.

Якщо ви пишете про війну, читайте Черчилля. Якщо ви йдете у політику, читайте Черчилля. Якщо ви хочете щось розуміти у цьому світі, читайте Черчилля.

Оригінал статті на litnet.com: Читайте Черчилля

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення