Меню

Хто пише, або писав слов’янське фентезі?

Букнет Хто пише, або писав слов’янське фентезі?

Хто пише, або писав слов’янське фентезі?

Я створив власний світ на основі слов’янської міфології. Пишу роман-фентезі “Просвітлені. Епоха Змієносця”. Коли маєте бажання, прошу оцінити і поділитись думкою: https://litnet.com/uk/book/prosvtlen-epoha-zmnoscya-b175083
Покищо там лише перший розділ про кожум’яку Астаянакса, який відправився до Темного лісу, щоб убити упиря. І мені здаєьбся там вийшло не так багато слов’янської міфології, як хотілось. Але в наступних розділах спробую виправити це. 

Ящко чесно, мені вже трохи намозолили всі ці тролі, гобліни, ельфи і гноми. Мені подобається “Відьмак” Анджея Сапковського, і “Вовкодав” Марії Сємьоновой, в основному через те, що воно різниться від розповсюдженої англосаксонської та скандинавської міфологій. Втім це не означає, що ці міфології мені не подобаються. “Володар перстнів”, “Хроніки Нарнії”, “Гобіт”, “Беовульф” – я від того у захваті. Але вже хочеться розповсюджувати слов’янське фентезі, яке значно різницька від них. Хочеться, щоб лякливиці, лісовики, ховали, віли, нічниці, асилки, колтки, мавки і чугайстри захопили фентезійну нішу на ряду з цими творами. І я бачив книги українських письменників, які пишуть слов’янське фентезі: “Гонихмарник”, “Зворотній бік сутіні”, “Місяцівна”, “Завірюха”. Здається, що найбільше популяризує слов’янську міфологію Дара Корній. До всього того від Netflix виходить серіал про відьмака Геральта із Рівії. І чув ще, що десь у Житомирській області знімають історичний серіал про слов’ян, тому можливо слов’янське фентезі стане значно популярним вже зовсім скоро.

Діліться думками щодо цього і якщо в когось є твори на основі слов’янської міфології кидайте посилання, буде цікаво почитати)
 

Оригінал статті на litnet.com: Хто пише, або писав слов’янське фентезі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення