Меню

Формула письменницького щастя!

Букнет Формула письменницького щастя!

Формула письменницького щастя!

Що таке щастя? Яке воно? Чи кожна людина заслуговує на нього? Як знайти щастя в повсякденних турботах та домашніх клопотах?

Першому чоловікові він нарік:

– Ти будеш щасливим, якщо вставатимеш удосвіта,оброблятимеш землю, вирощуватимеш пшеницю, молотитимеш зерно та випікатимеш запашний хліб.

Став той чоловік хліборобом і лише тоді зрозумів, що, коли людина сита, вона щаслива.

Другий чоловік почув такі слова:

– Твоя місія на землі – доглядати людей: дбати про їх фізичний і психічний стан, допомагати їм бороти будь – які хвороби, що вселяються в людське тіло.

І став той чоловік лікарем. Його щастям стала допомога хворим і немічним, бо відчув він потребу у свої праці: якщо людина здорова, вона найщасливіша.

Останньому чоловікові мудрець розповів притчу:

– Одного разу зібралися разом музичні інструменти: саксофон, скрипка, сопілка, труба та контрабас. І виникла між ними суперечка – хто з них краще за всіх звучить. Кожний музичний інструмент почав вигравати свою мелодію, хизуватися своєю майстерністю. Та виходило не мелодійна музика, а жахливе виття. І чим старанніше вигравав кожен інструмент, тим потворнішою ставала мелодія. Та ось з’явилася людина й одним махом руки зупинила нестерпне звучання. «Друзі, мелодія – це одне ціле. Нехай кожен із вас прислухається до іншого, і вийде чудова музика».

Людина змахнула рукою, і спочатку несміливо, а далі все краще залунала чарівна мелодія, у якій можна було почути ліричність саксофона, смуток скрипки, ніжність сопілки, оптимізм труби й величність контрабаса.

Інструменти грали, із замилуванням спостерігаючи за чарівними рухами рук людини. А мелодія лилася і лилася, поєднуючи виконавців і диригента в одне ціле. Як важливо, щоб оркестром хтось керував….

Твоїм щастям буде вміння згуртувати навколо себе людей із різними характерами, різними інтересами й величезним бажанням відпочити від повсякденних буднів, отримати розраду в тій чи іншій поезії, повірити в казку.

І стала ця людина письменником, бо зрозуміла, що все в її руках . І яким буде її майбутнє залежить лише від неї.

Кожен коваль свого щастя, якщо приносить користь звичайним людям, розраду пересічним громадянам. А формулою письменницького щастя стануть щасливі оченята читача, який отримав насолоду від твоєї творчості, усміхнені, а часом і заплакані, обличчя, щоденна розрада та зацікавлені погляди, які кожен зможе викликати, якщо справді закоханий у свою справу, якщо любить те, що робить, не уявляє свого життя без власних героїв, якщо бажає змінити світ на краще. Бо в його руках любов цілої читацької родини!

Сьогодні моя читацька родина налічує 500 підписчиків. Любі мої читачі, я дуже вдячна всім вам за неймовірну довіру, за постійну підтримку, за те, що своїми коментарями надихаєте на творчість та даєте стимул працювати та творити далі. Я тішуся, що ця платформа дала мені можливість познайомитися зі справді прекрасними людьми, поціновувачами любовних романів. Також невимовно рада знайомству з колом прекрасних авторів, які стали друзями, порадниками, другою родиною за період перебування на цій платформі. Люблю вас всіх, ви – НЕЙМОВІРНІ!

Оригінал статті на litnet.com: Формула письменницького щастя!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення