Меню

“У неба на краю” – прем’єра нової книги

Букнет “У неба на краю” – прем’єра нової книги

“У неба на краю” – прем’єра нової книги

 

Хочу запропонувати ще одну свою історію, трохи фантастичну, трохи містичну… жахів, правда, не обіцяю 🙂

Історія її написання досить цікава, почала я роботу над цією книгою рівно десять років тому, у 2009-му, але не дописала. Я викладала її на жіночому форумі, де тоді активно спілкувалася ( багато моїх друзів у Фейсбуці саме звідти, так що, може, хто і пригадає, правда, писала я російською, і назва була інша…)

Через деякий час адміністрація вирішила припинити існування форуму, тож там моїх публікацій уже немає. А скопійовані в папці на комп’ютері через деякий час зникли, коли “накрився” жорсткий диск. Але, як писав Булгаков, “рукописи не горять”, можливо, маючи на увазі саме те, що все, написане автором, надійно зберігається в його голові)) У мене, принаймні, так – дещо і не треба, а пам’ятаю.

Отож вирішила написати заново, вже українською. Хоча були сумніви – чи варто вдруге “заходити в цю ріку”. Я вже й зробила обкладинку, і підготувала анотацію, і все одно вагалася.

А потім потрапили на очі слова Річарда Баха : “Кожна людина, що з’являється у твоєму житті; всі події, які з тобою відбуваються, – все це трапляється через те, що саме ти притягнув їх сюди. І те, що ти зробиш з усім цим далі, ти обираєш сам.”

Отож, читати чи ні – обирати вам 🙂 А хто все-таки наважиться, сподіваюся, книга не залишить вас байдужими.

Ну, і за традицією, трохи музики для настрою: https://www.youtube.com/watch?v=Us4DnlB9xeU

 https://litnet.com/uk/book/u-neba-na-krayu-b159464   – “У неба на краю”

Оригінал статті на litnet.com: “У неба на краю” – прем’єра нової книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення