Меню

“Туди, де життя починається знов” – життя книги

Букнет “Туди, де життя починається знов” – життя книги

“Туди, де життя починається знов” – життя книги

Добрий день шановні читачі та автори порталу LitNet. За короткий період відбулось декілька дуже важливих подій пов’язаних з моєю книгою.

По-друге мою книгу було прийнято на конкурс “Гранослов – 2019”, який проводиться під патронтажем Національної спілки письменників України. Його результати оголосять з 6-го по 8-ме травня під час Київського форуму молодих літераторів, який, до речі, ви теж маєте змогу відвідати. На форумі обіцяють підняти питання присвячені проблематиці та розвитку молодої літератури, творчі семінари та навіть чаювання з видавцями. Так що слідкуйте за цими подіями і використовуйте момент. Можливо там вам вдасться дізнатися відповіді, які допоможуть дати літературне життя саме вашій книзі. 

Сподіваюся інформація була для вас корисною. Ознайомитися з моєю книгою, ви можете тут https://litnet.com/uk/book/tudi-de-zhittya-pochinatsya-znov-b111891, а більш детально описати свої враження від неї, або задати якісь питання – в іншому  моєму блозі https://litnet.com/uk/blogs/post/76511.

Бажаю приємного читання!!!

Оригінал статті на litnet.com: “Туди, де життя починається знов” – життя книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення