Меню

Трінн читає любовні романи 1 :)

Букнет Трінн читає любовні романи 1 :)

Трінн читає любовні романи 1 🙂

Закортіло мені романтики ну і захотів я також придбати якусь з книг когось з наших комерційних авторів. Придбав дві). Вже чи то декілька місяців, чи то декілька тижнів. 

https://litnet.com/uk/book/chogo-bazha-darina-b150957

Чому я придбав цю повість – бо з перших сторінок зрозуміло що це буде не порнушка (хоча тут рейтинг 18+, але… насправді це 16+ як на мене, тобто надто відвертих сцен немає), авторка як і її героїня за професією наче лікар (якщо я не помиляюсь), а отже сетінг буде реалістичний. І я не помилився. 

Історія розповідає про звичайну студентку медвнз котра проходить практику в лікарні, котра перед цим посварилась з подругою і розійшлась з хлопцем, а ще вона закохається в свого куратора. Але це не один любовний клубок пов’язаний з головною героїнею. 
Досить реалістично передана робота і почуття головної героїні, котра насправді молода дівчина і вона дійсно в пошуках того чого насправді бажає. Це ще історія про закоханність і про ті типові помилки котрі робимо ми, чоловіки – коли ми починаємо вважати що ми краще знаємо що потрібно коханій людині ну і бажання нести увесь тягар на власних плечах (так, в тій ситуації про яку я не скажу бо буде спойлер я побачив себе, бо був у схожій ситуації, але у виправдання можу сказати що нам тоді з дівчиною було 22 і 16, ми були зовсім юними няшами). А в іншому герої-чоловіці я побачив образ одного зі своїх найближчих друзів – високий, спортивний (от хто б колись написав про нас гномів зі 172 см.)) і теж було схоже у коханні (але він знайшов іншу, і проблем з дівчатами взагалі не було). Тобто, що я хотів цим сказати – книга дуже реалістична, було прикольно пригадувати схожі моменти з життя.

З іншої сторони це все ж таки в якомусь сенсі жіночий роман, тут все і всі кружляють навколо однієї дівчини, декілька (3) хлопця в неї закохані… А вона така, не знає чого і кого насправді бажає… %)

Звісно історію службового роману можна назвати банальщиною, але це насправді не така банальщина коли (супер-багатий чувак і служниця) ну і інші історії про сучасних попелюшок.

Вибачте за такі сумбурні враження.

Оригінал статті на litnet.com: Трінн читає любовні романи 1 :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення