Меню

Тематичний фестиваль, переможцю надрукують книгу

Тематичний фестиваль, переможцю надрукують книгу

Ініціативна група «Etterna event agency» (Інстаграм) у співпраці з «Кабінетом молодого автора НСПУ» та видавництвом «Друкарський двір Олега Федорова» запрошує молодих поетів до участі у тематичному фестивалі «Здорові вірші» (Подія у Фейсбук).

Здоров’я – це один із визначальних критеріїв якості життя. Щоб почуватися повноцінною і насолоджуватися життям, людина має відчувати себе здоровою. Але бувають моменти, коли кожного з нас руйнує щось зовнішнє або внутрішнє. У кожного з нас є те, з чим ми боремося і що перемагаємо – іноді достатньо одноразової перемоги, інколи це перетворюється на багаторічну війну.

Фестиваль «Здорові вірші» – про боротьбу з тим, що нас руйнує. Він і про фізичне, і про духовне. Про боротьбу з хворобами, залежностями, душевними ранами, психологічними травмами та інколи – частинами своєї особистості. Про шлях прийняття себе та народження любові до себе, а після – через неї – до світу.

Тож кого ми шукаємо?

Фестиваль ставить собі за мету зібрати на одній сцені авторів, котрі працюють у різних жанрах, можливо, маловідомих широкому загалу, для яких поезія є стилем життя та невід’ємною складовою їхньої особистості.

Ми шукаємо авторів, що створюють якісні, живі, глибокі та унікальні твори.

Як стати учасником фестивалю «Здорові вірші»?

Все дуже просто – з 15 лютого до 15 березня потрібно заповнити гугл-форму та прикріпити до неї добірку з 5 віршів власного авторства у документі Microsoft Word, вказавши у назві прізвище та ім’я (псевдонім).

До розгляду членами журі приймаються виключно авторські твори українською та російською мовами, що відповідають тематиці фестивалю, орфографічно, пунктуаційно і технічно грамотні, які не містять закликів до насильства, сексизму, расової ненависті, не нав’язують у категоричній формі будь-які релігійні, соціальні та світоглядні позиції.

Не приймаються до участі твори на політичну тематику і ті, що містять ненормативну лексику і ті, які не відповідають заданій тематиці фестивалю.

І з 15 до 22 березня слідкуйте за оголошеннями на сторінках фестивалю у соціальних мережах – буде оприлюднено список фіналістів, запрошених на гала-концерт представити зі сцени 3–5 власних віршів.

А всіх учасників і тих, кого зацікавив фестиваль, чекаємо 11 квітня на гала-концерті в Будинку письменників НСПУ, де й відбудеться церемонія нагородження переможців та лауреатів. (Адреса: м. Київ, вул. Банкова, 2).

Головний приз фестивалю – видання власної поетичної збірки переможця видавництвом «Друкарський двір Олега Федорова»!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення