Меню

“Сучасний Шерлок” – про переможців

Букнет “Сучасний Шерлок” – про переможців

“Сучасний Шерлок” – про переможців

Вітаю всіх! Як член журі, я хочу подякувати усім учасникам. Гадаю, цей конкурс для нас став цікавим та корисним досвідом. Для мене точно так і є. Зі свого боку скажу, що робіт цікавих та гідних перемоги було набагато більше, ніж три, і я справді вдячна авторам за цікаві ідеї та образи. Але, як ви розумієте, ми мусили виставити бали та назвати лише три роботи. Мушу сказати, що в усіх членів журі смаки були дуже різними, але саме ці роботи всі до єдиного оцінили достатньо високо.

По-перше, вітаю кожного з вас! Гадаю, хто читав роботи, погодиться, що вони справді гідні перемоги. 

Долоня мерця – знаходилась у моєму власному ТОП-3. Ця робота вразила мене ледь не з перших рядків. Це була перша робота, прочитавши яку я сказала собі: “Клас! Більше б робіт такого формату!” Це оповідання мені здалося яскравим, гармонійним, багатим на образи. Нестандартний Шерлок, який дивиться очима другого героя, вишукана детективна складова. Дуже тішуся, що думки колег співпали, і робота таки отримала призове місце.

Відлуння. Робота, яку я читала останньою. Від якої вже не чекала жодних сюрпризів. Вже мала в голові складений ТОП не лише 3, а й 10. Читала, вважай, вночі, і вже з перших рядків “прокинулась”. Стиль, образи, описи – все так гармонійно, вишукано та яскраво… Чи думала я, що вона стане переможцем? Не замислювалася про це. Просто, прочитавши, виставила свої оцінки, вони виявились високими, але не похитнули мій ТОП-3. І вже вранці, коли ми стали підбивати підсумки, виявилося, що високі бали цій роботі поставила не лише я, а й решта членів журі. Робота обійшла лідерів, моїх і тих, що намічалися до того, та посіла друге місце. Не знаю, як для решти членів журі – для мене це стало несподіванкою. Але робота хороша і варта читацької уваги.

В горі та радості. Робота, яка посіла перше місце – в моєму власному рейтингу була на 4. Так, кажу щиро, як є. Гідне оповідання, яскраве та в міру логічне. Детективна складова на рівні. Образи та  герої яскраві. Локація – не могла не торкнути в силу місця проживання. Але для мене трохи спойлерним виявився той персонаж-вбивця. Я вважала, що то все ж не він, що то хитрий авторський хід. Тобто бачила, що авторка веде до нього, але думала, що там є план. Плану не виявилося. Ще мені було цікаво, я питала у інших членів журі, як вони сприймають локації. Адже мені все було впізнавано, а от, коли не знаєш, про що йдеться, мусить бути інше сприйняття. Всі члени журі оцінили цей аспект та оповідання в цілому на високому рівні. За результатом оцінювання саме ця робота набрала більшу кількість балів. Тож, я можу лише привітати авторку.

Дайте мені кілька днів і оформлю в літери враження в цілому та озвучу своїх лідерів. Скажімо ТОП-10 чи, можливо, 15. Я ж кажу, гідних робіт було справді багато, що безмежно тішить! 

Оригінал статті на litnet.com: “Сучасний Шерлок” – про переможців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу