Меню

Скандинавська міфологія

Букнет Скандинавська міфологія

Скандинавська міфологія

Вітання! Бажаю порекомендувати чергову книгу! Цього разу мою увагу привабила невеличка книжечка Ніла Геймана «Скандинавська міфологія».

«Скандинавська міфологія» – це авторський переказ епосу. Він знайомить нас із головними персонажами: богами, смертними, велетнями та гномами; світами і містами; розповідає про будування Асгарду, появу світового дерева Іггдрасіля; проблеми богів. Зокрема Гейман висвічує складну натуру бога Локі та чому, власне, його терплять в Асгарді. Книга написана простою, доступною для підлітків мовою, і, думається мені, що саме на них і розрахований цей переказ. Адже приємно читати міфи в гарному, зрозумілому тлумаченні. Це дозволяє сформувати певний погляд та бачення на тих, кого знаєш набагато гірше за міфологію Давньої Греції, Риму та Єгипту, хоча їх вплив на Європу немалий.

«Я намагався переказати ці міфи й історії максимально точно і водночас цікаво. Іноді деталі тих чи інших історій можуть суперечити одна одній. Проте я сподіваюся, що вони передають картину тогочасного світу».

З авторської передмови

Я відчула велике задоволення та спокій, читаючи ці історії, тому, безперечно, рекомендую.

Оригінал статті на litnet.com: Скандинавська міфологія

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення