Меню

Свобода

Букнет Свобода

Свобода

Що таке свобода? Чи достатньо я  маю свободи?
Для мене свобода, це вільні дії , але і повна відповідальність за свої вчинки та їх насліди.
Я схильна вважати, що ми нічим не різнимося від рабів, які жили декілька століть тому.
Все що змінилося це інструменти праці, замість лопат  та відер нам дали телефони та комп’ютери, замість  харчів – гроші. Але люди все ще залежні від своїх роботодавців. А ще більшу залежність ми маємо від думки оточуючих. Нам прив’язали купу стереотипів, і змусили сприймати це під маскою манер та вихованості.
Все настільки погано, що нас змушують ходити на роботу по графіку, нам не можна хворіти, або мати бажання які різняться з бажаннями роботодавця. Та ба- нам навіть в туалет потрібно відпрошуватися. А найголовніше ми ж живемо в демократичному світі де повна свобода дій та вибору. І це також нам нав’язали!
Я вже мовчу про залежність від комп’ютеру, телефону,та віртуальних друзів.
Все що можу порадити, це живіть як прагне душа, говоріть що думаєте, але думайте що говорити!Не чекайте засудження або похвали від оточення, це лише ваше життя і лише вам вирішувати , як прожити його.  Якщо вас хтось зупиняє на шляху до успіху, то це лише тому що вони хочуть щоб ви залишилися з ними там знизу.
Ні  не рахую себе повністю вільною, я як і всі живу в путах соціальних мереж, але я намагаюся контролювати це. Я прислуховуюся до чужої думки, але лише тоді коли рахую її корисною для себе. Мені байдуже хто що говорить про мене, зазвичай говорять ті, які у власному житті нічого не добилися.
Для себе я маю золоте правило, моє життя належить лише мені, і лише я буду вирішувати як прожити сьогодні чи завтра. Всі помилки яких  допущуся в житті мої помилки, але і перемоги яких я досягну лише мої.

Оригінал статті на litnet.com: Свобода

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення