Меню

РІк почався. Готуйтесь!

Букнет РІк почався. Готуйтесь!

РІк почався. Готуйтесь!

Минулий рік виявився для мене у творчому плані досить жнивним. Побачили світ дві книги, продюсери змонтували перший альманах короткометражок патріотичного проекту «Слава Україні! Героям слава!», розпочато роботу над кількома новими рукописами. Примітним він був і у плані участі у різних літературних конкурсах. Так, новела «Браслет» увійшла до списку переможців конкурсу «Убивство на вулиці» від журналу «Стос». Історична повість «Коли квітне сакура» потрапила до переліку переможців видавництва «КМ-Букс». Сценарій фільму «Сім маленьких історій про війну» відзначила «Коронація слова». Роман «Чужі» та п’єса «Рабів до раю не пускають» посіли треті місця на «Кальміюсі-2018». Крім того, деякі свої твори я розмістив на «Українському авторському порталі», аби у такий вельми демократичний спосіб вони були доступними шанувальникам українського слова. Одним словом, є відчуття того, що 2018-й рік минув цікаво та насичено, і чимало авторських творів були належним чином оцінені професійним журі. А це, у свою чергу, є гарною спонукою до подальшої роботи, оскільки розумієш, що начебто вмієш трошки писати і цим варто займатися й надалі. Оцінка сторонніх безіменних читачів, котрі дійсно розуміються на літературі і оцінюють тебе об’єктивно, а не завдяки знайомствам, не може не надихати чи, принаймні, позбавляє думок про те, що твоя робота нікому не потрібна.
Проте нині надворі вже новий – 2019-й – рік, який несе нові несподіванки та очікуванні сподівання. І одним із таких сподівань я маю намір з вами поділитися.
На початку року редакція журналу «Стос» нарешті визначилась з тим, яке саме українське видавництво друкуватиме збірку переможців конкурсу «Убивство на вулиці». Адже перемовини – то завжди річ складна і тривала, враховуючи вартість видання книги. Вибір упав на молоде вінницьке видавництво «Дім химер», яке з’явилося наприкінці жовтня минулого року. Його співзасновники – українська письменниця Вікторія Гранецька та поет, учасник АТО Влад Сорд, котрі поставили за мету збільшити відсоток українських книжок у вітчизняних книгарнях. Що цікаво – приціл видавці узяли саме на «химерну прозу», тобто на усе оте похмуре, сумне, страшне й містичне, що примушує людину здригатися від скрипу дверей власного туалету. Тож незабаром український читач досхочу матиме горору, детективного нуару, неоготики, темного фентезі, містично-психологічних трилерів, стімпанку та іншої «чортівні» і вдосталь зможе полоскотати собі нерви. На сьогодні готуються до видання твори Маргарити Сурженко, Сергія Рибницького, Поліни Кулакової та інших авторів.
Приємно, що серед книжок цього видавництва буде і збірка «Вбивство на вулиці», куди увійдуть твори переможців конкурсу. Серед них Світлана Тараторіна, Василь Золотарьов, Олена Шрубенко, Сергій Рибницький, Володимир Компанієць та інші. Упорядниця, літературна редакторка, авторка передмови та прикінцевого оповідання-бонусу Аліса Гаврильченко. Календар презентації та участі в ній авторів вже складається, тож слідкуйте на анонсами і, хто має можливість, ласкаво просимо до Києва у чудові травневі дні. Ви матимете змогу не лише придбати цікаву збірку, яка напевне розбурхає вашу уяву, нагоне страху і не дасть заснути, а й поспілкуватися безпосередньо з авторами текстів. А це завжди цікаво, бо надихає, спонукає до роздумів і наповнює душу радістю.
Ну і не забувайте: писати треба щодня та активно долучатися до усіх конкурсів, не залежно від того, дають там премію чи шмату цупкого картону під назвою «Диплом». Ви завжди маєте шанс стати найкращим і особисто осідлати Пегаса!
 

Оригінал статті на litnet.com: РІк почався. Готуйтесь!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення