Меню

Результати конкурсу і анонс нової історії)))

Букнет Результати конкурсу і анонс нової історії)))

Результати конкурсу і анонс нової історії)))

Доброго дня, пані та панове! Я готова повідомити довгоочікувані результати конкурсу “Відгадай фрагмент”, що проводився тут, на платформі Litnet у моєму блозі. Але спершу….

Упевнена, що тим, хто намагався вгадати фрагмент майбутньої обкладинки і всім, хто переглядав блог, цікаво побачити цілу, повну обкладинку)))  До вашої уваги представляється… (барабанну дріб, будь ласка)

(перезагрузіть сторінку, якщо картинки не видно)

Я дуже сподіваюся, що обкладинка, як і історія вам сподобається!!!

І так, мої милі учасниці, ви всі вгадали!!! Історія буде фентезійною, а точніше любовне фентезі. Так, про магію, чари, магію чотирьох стихій якщо точніше, про зачаровані речі, про боротьбу добра і зла, про істинні пари і, звісно, про кохання. Ну, і дії відбуватимуться при дворі у вищому світі, де повно інтриг і небезпек. 

Для мене ця історія є знаковою, дуже важливою і дуже улюбленою. Це також дилогія і в ній я навіть спробую себе не лише в ролі автора фентезі, а й дещо поримую))) Побачимо, що з цього вийде))))

Прем`єру я планую в кінці вересня або вже в жовтні. Я дуже схвильована і мені не терпиться показати вам цю історію! Сподіваюся, що ви також заінтриговані і чекаєте разом зі мною!))))

 

Ну а тепер довгоочікувані результати!!!!

Як я вже сказала, більше або менше, але всі ви вгадали основу сюжету. Прийняти рішення і обрати трьох переможців мені було неймовірно важко! Хтось дав розширену відповідь, відповідно трохи вгадав, а трохи ні. Хтось передав всю суть у трьох реченнях. Але всі дуже старалися! І я врешті придумала, як зробити так, щоб переможцями стали всі, оскільки учасників досить небагато і я можу собі це дозволити)))) Так буде справедливо!

Я дуже ретельно оцінила всі відповіді, визначила відсоткове відношення правильного серед усього сказаного конкретною учасницею, так у нас вийшло чотири призових місця на сім учасниць.

Що робити з призами? Ось що! 

Я дарую:

3 промокоди на “Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці”,
2 промокоди на “Королівство у спадок: нагорода чи покарання. Книга 2” (якщо книга пройде модерацію і стане платною(!)) ВЖЕ ЗАБРАЛИ!
2 промокоди на “Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною” (знову якщо вона стане платною, приблизну дату прем`єри знаєте) ВЖЕ ЗАБРАЛИ!
необмежену кількість Бонусів до “Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці”.

Кожна переможниця повинна обрати лише ОДИН приз. Першою обирає та, хто зайняла перше місце (відповідно, вгадала фрагмент найточніше), потім обирає – друге місце, потім – третє місце, і аж потім четверте, але вибір буде в кожного – запевняю.

А тепер список переможниць!!! Дівчата – ви найкращі!!!! Обожнюю!!!! 

1 місце – Ярина Мартин Моя окрема подяка Яриночці, її відповідь – це стовідсоткове потрапляння в ціль, нічого зайвого, все те, що буде в книзі, перше місце заслужено)))) Обрала промокод до “Королівство у спадок: нагорода чи покарання. Книга 2”

2 місце – Юля (Юлічка неймовірно уважно придивилася до фрагменту, зауважила такі деталі, на які я не звертала уваги зовсім))) Обрала промокод до “Королівство у спадок: нагорода чи покарання. Книга 2” і Бабка Лєнка  (коротко і вірно, перша, хто прийняла участь і потрапила в першу трійку)))) Молодчинки!!!! В коментарі не забудьте написати, що бажаєте))))

3 місце – Olena Kogut обрала промокод до “Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною” і Aillin Ai обрала Бонус до “Заміж за короля”. Дівчатка, у вас така крихітна різниця з 2 місцем, просто мізерна. Але ви молодчинки, у вас по половині правди зі сказаного і це дуже круто!!!!! 

4 місце – Nataliya Lopata  і Оксана Тарас. Обрала промокод до “Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною”.

Любі, ви теж вгадали, просто трохи менше, але ви зробили більше за інших – ви подарували мені цілих дві нових ідеї і колись, коли вони дозріють у моїй уяві, можливо, світ побачать дві нових фентезі історії від мене і тоді я не забуду кому дякувати за моє натхнення)))))

Переможниці 3-4 місця, є одне прохання лише: або пильнуйте які призи вже взяли або напишіть одразу кілька варіантів, що ви хочете, а я сама скажу, що з цього ще вільне)))

За Бонусом звертайтеся на фейсбук у пп або електронну пошту (посилання на моїй сторінці в розділі “Про мене”. Коли будуть промокоди, я зв`яжуся з вами))))

Що не ясно, питайте, бо я таке закрутила)))) І підписуйтеся на вашого автора, щоб нічого не пропустити!!! Обожнюю радувати читачів, заохочувати, вигадувати щось цікаве і нагороджувати активних)))

Переможницям дякую за участь і вітаю вас!!! Усім, хто це дочитав, дякую за увагу!!!! 

З любов`ю ваша Юліанна!!!!)))))

Оригінал статті на litnet.com: Результати конкурсу і анонс нової історії)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення