Меню

Поки виглядаєш над морем погоди…

Букнет Поки виглядаєш над морем погоди…

Поки виглядаєш над морем погоди…

Вітання усім тутешнім резидентам) Давно не заходила сюди і трохи втратила лік часу. Найперше, хотілося б привітати усіх, хто отримав «зелене світло» від журі конкурсу «Міські легенди». Я проглянула усі твори переможців і зрозуміла, чому вони були вибрані, тож щиро бажаю вам наснаги, терпіння та успіху!

А наразі працюю над новою книгою «Рокеш», котра розповість про становлення рок-гурту в сучасній Україні. Точніше, переписую заготівку, для якої все одно необхідно проводити глибокі дослідження по психіатрії та шоу-бізнесі. Тема незвична для мене, бо раніше я завжди орієнтувалася на фантастику та фентезі, однак ідея засіла у моїй голові ще з 2015 року і до сих пір палає так яскраво, що неможливо їй опиратися. Тож я побажаю собі успіху у цьому)

 

Що ж до рекомендацій книг, то останні були мною опубліковані ще в липні. З тих пір я прочитала не так багато, однак книги були пам’ятними.

По-перше, це «Пісня льоду і полум’я», більш відома як «Гра престолів». Я прочитала усі частини та ознайомилася з деякими оповідками про цей всесвіт. Прагнучи побачити, як це все було відзняте у серіалі, я подивилася його (так-так!) і поплювалася аж до 5-го сезону, бо 6-й та 7-й, на диво, мені сподобалися. Однак все одно доцільність деяких сцен під величезним питанням, та хоч гра акторів покращилася.

Після цієї епопеї братися за чтиво не було бажання зовсім. Я перебувала під враженням ще протягом якогось часу та зосередилася на перегляді фільмів. За цей період було зібрано багато рекомендацій для наступного вибору книги, тож мій список знову величезний.

По-друге, коли я таки взяла чергову книгу до рук, одразу ж закортіло її порекомендувати іншим. Це праця професора кафедри економіки Гарвардського університету Дарона Аджемагла та економіста і політолога, професора школи публічної політики Гарріса Університету Чикаго Джеймса Робінсона. Цим двом людям вдалося неможливе – відповісти на питання, яке вивчалося століттями, а саме: чому одні країни бідні, а інші – багаті.

Книга «Чому нації занепадають?» пояснює, чому економічний успіх країни залежить не від її культури, географії чи клімату, що саме сприяє процвітанню країн та який курс повинні обрати люди, які інститути побудувати, щоб створити суспільство з високорозвиненою економікою. І справді, прочитавши цю книгу, дещо таки проясняється у голові і починаєш глибше розуміти історичні процеси, які траплялися протягом століть та привели до сучасної картини світу.

Тож наполегливо рекомендую цю книгу для загального розвитку!

 

На цьому я закінчую свій черговий блог. Якщо у вас є питання чи рекомендації книг, радо приступлю до обговорення. Усім гарного дня!

Оригінал статті на litnet.com: Поки виглядаєш над морем погоди…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення