Меню

Перша 1000, подарунки, знижки, розіграш!

Букнет

Перша 1000, подарунки, знижки, розіграш!

Вітаю свою букнетівську родину з першою круглою цифрою! Нас тисяча і одна людина! Я безмежно задволена  і потішена такою кількістю підписників! Це означає, що я не дарма працюю, придумую і пишу))

А зараз у мене час святкувати, та дарувати подарунки! Перші подарунки – це знижки на мої твори. Отож, ловіть! Завтра можна буде придбати дешевше “Як вийти заміж за боса” на цілих 25% та “Право на щастя” з вигодою в 20%.

А в понеділок знижка діятиме на  “Терміново потрібний коханець!”

Але це ще не все! Оголошую розіграш  пяти промокодів на “Ти мій поганий Дід Мороз”

Умови прості – пишіть в коментарі, що берете участь в розіграші. Результати опублікую у вівторок))

Останні дві сотні підписнків я чекала особливо довго)) І здається саме книга про самодура-олігарха посприяла збільшенню кількості відстежувачів. Про що цей роман? В коментарях дівчата-читачки пишуть про нетиповий сюжет. І він справді дещо не такий як у всіх. Зазвичай в романах владні герої погано ставляться тільки до головної героїні. Але я подумала: а що як взяти за основу героя мізантропа, який впринципі терпіти не може людей? Інтроверта, якому кайфово жити наодинці з собою? Він не зневажає когось вибірково. Ні, це буде чоловік який однаково не любе всіх, з таким роздутим его, що його легко назвати справжнім класичним самодуром! При цім він не схильний до насильства чи знущань заради знущань чи примусу.

А тепер візьмоме головну героїню – феміністку, жінку яка прагне до незалежності і свободи. І змішаємо цю вибухову парочку до купи))

Такий підхід поспияв тому що книга займає перші позиції в рейтингах вже тиждень!

І десь між першою та десятою главою “Самодур бажає нащадків” я заховала промокод до книжки “Як вийти заміж за боса”. Хто перший знайде, той і читає))

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Перша 1000, подарунки, знижки, розіграш!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення