Меню

Переможці конкурсу “Міські легенди”!

Букнет Переможці конкурсу “Міські легенди”!

Переможці конкурсу “Міські легенди”!

Дорогі друзі! Учасники конкурсу, автори-спостерігачі і читачі!
Нашому журі довелося багато працювати, вивчаючи конкурсні оповідання, кількість яких приємно порадувала читачів і налякала членів журі. 🙂
Деякі непогано написані оповідання, на жаль, не підійшли, тому що не відповідали темі конкурсу. Наприклад, серед поданих на конкурс творів був непоганий детектив… в якому повністю була відсутня тема міських легенд, до того ж не було ні єдиного натяку на містичну (або казкову, або фольклорну) складову. І подібних прикладів досить багато. На жаль, такі оповідання не підходять для тематичної збірки, і журі було змушене з болем у серці відхиляти їх.
А тепер ми хочемо оголосити результати конкурсу… і зверніть увагу на додаткове повідомлення у кінці списку! 

Увага! Деякі оповідання потрапили у список фіналістів, однак можуть бути включені до збірки, тільки якщо їх автори погодяться внести в тексти своїх творів деякі зміни від редакторів, які будуть їм запропоновані. З усіма авторами-переможцями ми зв’яжемося через емейл протягом декількох днів.
Вітаємо переможців, а тих, хто не потрапив в їх число, просимо не засмучуватися, адже незабаром на Litnet стартують нові конкурси! Слідкуйте за оновленням у конкурсній стрічці, і головне – за новинами у наших групах 
ФБ: https://www.facebook.com/LitnetUkraine/
Instagram: https://www.instagram.com/litnet.ukraine/

Оригінал статті на litnet.com: Переможці конкурсу “Міські легенди”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення