Меню

Оцінка об’єктивності власних творів

Букнет Оцінка об’єктивності власних творів

Оцінка об’єктивності власних творів

Привіт мої читателі та просто гості. Я так хотіла написати, щось круте й цікаве, що прям забулась. я читала шедеври. Читала таке цікаве, і в голові була лише одна думка ” хочу написати так же само цікаво”.

Думаю ні. Згодні? тут не має межі в котру можна впертись головою. Писати – це робота над собою, вивченням нового матеріалу,  в голові постійно  крутититься нові ідеї, і ти пишеш в блокноті або на телефоні їх поки не забула.  Мене цікавить вивчати щось нове та описувати його.  Тут в цій професії не має лінію в яку можно впертись, завжди вона буде далі ніж вчора. і мені це подобається. В мене не має межі, в мене не має любимих авторів. В цій роботі не має правил та заборон. Є можливості.  І на диво зацікавленості у грошах в мене не має. Я як людина обожнюю читати безкоштовно. І тому хочу просто дати можливість вам читателям і гостям читати безкоштовно.

Як по мені ніхто з авторів не може ою’єктивно оцінити свої роботи. Я так точно. Бо сьогодні я перечитала всі свої роботи. І зрозуміла об’єктивно оцінювати їх не можу.

Оригінал статті на litnet.com: Оцінка об’єктивності власних творів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення