Меню

“Новий Берлін. Дійти правди” незабаром у продажу!

Букнет “Новий Берлін. Дійти правди” незабаром у продажу!

“Новий Берлін. Дійти правди” незабаром у продажу!

Друзі, хочу поділитись із вами приємною новиною! Нарешті мій науково-фантастичний роман “Проект «Новий Берлін». Дійти правди” перестав бути літературним проектом, а став реальністю, отримавши нову назву: “Новий Берлін. Дійти правди”. Книжка видана київським видавництвом “Темпора”, – видавництвом, що має кілька нагород у національних літературних конкурсах для видавців, а також відзнаку фахового форуму “За внесок у розвиток українського книговидання та просування української книги”!

Книжка продаватиметься в мережі магазинів “Книгарня “Є”, книгарнях Києва, а також на сайті видавництва “Темпора”.

 

Анотація: Герой книги – Владислав Олександрович Гаєвський, історик, фахівець у галузі давніх мов і езотеричних знань, по закінченню докторантури в Німеччині, знаходить своє покликання у вивченні секретних сторінок історії Третього Рейху. Цікавість до таємниць окультних інститутів нацистів невдовзі приводить його до законспірованого військово-дослідницького проекту «Новий Берлін». Історія Владислава починається з виявлення загадки, вирішення якої підводить його до секретів світобудови і світової історії. Книга буде цікавою поціновувачам гостросюжетної фантастики і конспірології.

 

Ознайомлювальний фрагмент (у авторській редакції) поданий до Вашої уваги в мене на сторінці Litnet.

 

Vivat, українська фантастика!

 

Оригінал статті на litnet.com: “Новий Берлін. Дійти правди” незабаром у продажу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення