Меню

Нова тема цитат з ваших творів

Букнет Нова тема цитат з ваших творів

Нова тема цитат з ваших творів

Добрий вечір всім, скоріше навіть доброї ночі)) Хелен Соул тут мені нагадала, що давно я не займалася оформленням цитат. Довго думала над темою і ось вирішила нехай це буде “Музика в ваших творах” (Напевно на мене вплинув роман, який зараз пишу, слухаючи мелодії саксофона))) Необов’язково, щоб це була саме якась пісня. Може ваші герої танцюють під мелодію прибою, можливо у героя (героїні) душа співає від щастя, а може це просто танець опалого листя під мелодію осіннього вітру або музика дощу. Загалом чекаю ваші мелодійні цитати в коментарях до цього блогу. Сподіваюся ця тема буде для вас цікава))

Оригінал статті на litnet.com: Нова тема цитат з ваших творів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу